دوربین گلکسی اس 7 اج برنده‌ی بی چون و چرا در جدال با آیفون 7 از نگاه کاربران

شانس سامسونگ گلکسی اس 7 اج را برای پیروزی در این جدال بالا می‌دانستیم، اما هرگز فکر نمی‌کردیم که کهکشانی سامسونگ با چنین اختلافی بتواند رقبا را کنار بزند! چند روز پیش وب سایت فون ارنا مسابقه‌ای را طراحی دید و در آن تصاویر ثبت شده توسط رده بالاهای فعلی بازار را بدون ذکر این که کدام عکس به کدام اسمارت فون تعلق دارد، کنار یکدیگر قرار داد و از کاربران خواست تا بهترین تصاویر از دید خود را انتخاب کنند. در این نظر سنجی، مجموعاً 26475 رأی ثبت شد. میزان مشارکت کاربران قطعاً حیرت‌انگیز است، اما نه به اندازه‌ی نتیجه‌ی این نظر سنجی. سامسونگ گلکسی اس 7 اج در این جدال موفق شد از 6 بخش، برنده‌ی 4 قسمت باشد و 12459 آراء را به نفع خود جمع کند، یعنی به اندازه‌ی نیمی از آرای کل.

بیشتر بخوانید:

در رده‌ی دوم اپل آیفون 7 ای قرار گرفت که امیدهای زیادی بر روی آن داشتیم. گویا تصاویر ثبت شده توسط این گوشی نتوانست به اندازه‌ی کافی برای خوانندگان حیرت‌انگیز باشد. هرچند که این دستگاه موفق شد در 2 بخش برنده بیرون بیاید. مجموعاً 5249 رأی به آیفون 7 اختصاص یافت و این دستگاه با اختلاف زیادی پشت سر گلکسی اس 7 اج قرار گرفت.

اپل آیفون 6 اس و ال جی جی 5 هم هر دو با اخلاف کمی پایین‌تر از آیفون 7 قرار گرفتند. آیفون 6 اس 4749 و ال جی جی 6 4006 رأی را توانستند به دست بیاورند.

از نظر ما تمامی گوشی‌ها توانستد با دوربین‌هایشان عملکردی عالی را داشته باشند، اما در نهایت خوانندگان گوشی سامسونگ گلکسی اس 7 اج را به عنوان برنده انتخاب کردند. طی روزهای آتی باز هم شاهد مقایسه‌ی دوربین جدیدی خواهید بود. تا آن زمان می‌توانید با دیجی رو همراه باشید. نمونه‌های تصاویر قرار داده شده برای این جدال را هم در پایین می‌توانید مشاهده کنید.

صحنه‌ی اول: برکه

pond

pond

صحنه‌ی دوم: پیتزا

pizza

pizza

صحنه‌ی سوم: اوپرا

opera

opera

صحنه‌ی چهارم: کنار دریا

sea

sea

صحنه‌ی پنجم: یک بعد از ظهر آفتابی

sunny

sunny

صحنه‌ی ششم: شبی در موزه

museum

museum

منبع Phone Arena
مطالب پیشنهادی
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شهاب
شهاب
6 سال قبل

نظر شخصی من اینه که هیچکدوم از این تست ها صحیح و دقیق نیستن.چون این عکسها یا باید با عکسهای یه دوربین حرفه ای مقایسه بشن یا آدم باید تو اون محیط باشه تا بفهمیم کدوم دوربین بیشترین نزدیکی رو به واقعیت داره و رنگ بندی ها و عکسها رو نزدیکتر به چیزی که چشم می بینه میگیره.
اینکه یه دوربینی بیاد عکسها رو پر رنگ کنه و روشن تر کنه دلیل بر این نیست که اون دوربین بهتر عکس میگیره.این کارها رو باید با ادیت روی عکس پیاده کرد چون نظر خر کسی فرق میکنه.دوربینهای گوشیهای پرچمدار الان همشون با کیفیت هستن و کمترین نویز رو دارن.اختلافشون خیلی جزییه.پس بهترین دوربین اونیه که واقعی ترین عکسها رو میگیره.