نرم‌افزار Samsung Health امکان ویزیت آنلاین در آمریکا را ارائه می‌دهد!

سامسونگ در حین معرفی گلکسی S8 در ماه گذشته میلادی گفت گه این گوشی همراه با یک نرم‌افزار به نام بهداشت سامسونگ (Samsung Health) می‌آید. این نرم‌افزار نسخه آپدیت شده نرم‌افزار S Health است که کاربران سامسونگ هم اکنون در اختیار دارند و نسخه جدید آن ویزیت آنلاین توسط دکتر را در آمریکا فراهم می‌کند. سامسونگ امروز آپدیتی را برای این نرم‌افزار ارائه کرد که از این پس آن با نام Samsung Health شناخته خواهد شد. آن‌طور که سامسونگ وعده داده است دکتر به صورت آنلاین و به خوبی خصوصیات را مشاهده می‌کند.

ویژگی جدیدی که به این نرم افزار اضافه شده، پرسش از متخصص (Ask an Expert) است. این کاربران را قادر می‌سازد تا در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته به یک دکتر مناسب برای مشورت آنلاین دسترسی داشته باشند. با این حال، این ویژگی در حال حاضر فقط برای کاربران در آمریکا است و معلوم نیست چه زمان سامسونگ آن را به کشورهای دیگر گسترش دهد تا آنها نیز از این امکان خوب بهره‌مند شوند.

همچنین این به‌روز رسانی، از 6 مدل اصلی از دستگاه‌های مدیریت سلامتی مانند ACCU-CHEK پشتیبانی خواهد کرد. کاربران می‌توانند یک گام شمار شخصی دارای مقصد و هدف را نیز در این به‌روز رسانی داشته باشند.

باید دید که ویژگی پرسش از متخصص (Ask an Expert) تا چه حد کاربردی و در دسترس است. سامسونگ ثابت خواهد کرد که این ویژگی یک حیله برای جذب مشتریان است و یا یک ویژگی واقعا خوب و مفید! نرم‌افزار بهداشت سامسونگ هم اکنون در گوگل پلی در دسترس است.

گوگل پلی

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها