سامسونگ روی یک گلکسی نوت مقرون به صرفه تر کار می‌کند

خط گلکسی نوت سامسونگ امسال با معرفی هر دو گوشی نوت 10 و نوت 10 پلاس بزرگتر از حد معمول شد اما این شرکت کره‌ای ممکن است در مفطع زمانی در آینده، یک عضو دیگر را به آن اضافه کند. اعضای SamMobile شماره مدل گوشی جدید سامسونگ را یافته‌اند که در صورت آشنایی با طرح نامگذاری شرکت برخی از احتمالات جالب را به شما ارائه می‌دهد.

این شناسه مدل SM-N770F نام دارد. N به وضوح به گلکسی نوت اشاره دارد اما گلکسی نوت‌های پرچمدار همگی شماره مدل N9xx دارند. تنها یک گوشی با شماره مدل N7xx وجود دارد که Galaxy Note 3 Neo نام داشته و سامسونگ در سال 2014 آن را با شماره مدل SM-N750 روانه بازار کرد.

بنابراین، SM-N770 را می‌توان به عنوان جانشین آن نوع دستگاه ( نه به طور مستقیم) از نظر رده و ویژگی‌‌ها در نظر گرفت. نکته جالب درباره این مدل این است که گوشی جدید به احتمال زیاد نقطه شروع معرفی یک مدل مقرون به صرفه‌تر نسبت به گلکسی نوت 10 در خط تولید گلکسی نوت خواهد بود. بدیهی است از آنجایی که این گوشی در طیف برند نوت قرار می‌گیرد بدون در نظر گرفتن سایر مشخصات پایین رده‌تر آن به علت مقرون به صرفه بودن، همچنان قلم S-Pen را حفظ می‌کند. در هر حال، در حال حاضر، تنها اطلاعات “موثق” در مورد N770 این است که نسخه‌ای با 128 گیگابایت فضای داخلی خواهد بود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها