مذاکره شارپ با اپل برای تولید صفحه نمایش آیفون سال 2017

مذاکره شارپ با اپل برای تولید صفحه نمایش آیفون سال 2017

تنها 1 ماه از معرفی آیفون‌های جدید می‌گذرد اما از هم اکنون تب و تاب پیرامون آیفون سال آینده بالا گرفته است. تاکنون شایعات زیادی پیرامون آیفون سال 2017 منتشر شده که طبق آن مشخصاتی نظیر بدنه شیشه‌ای، صفحه نمایش OLED و دکمه هوم مجازی برای آیفون سال 2017 در نظر گرفته شده است. اکنون شایعه جدیدی منتشر شده که ادعا می‌کنید آیفون سال بعد که با نام آیفون 8 شناخته می‌شود از صفحه نمایش OLED استفاده می‌کند و شارپ تأمین کننده احتمالی این صفحه نمایش‌ها خواهد بود.

طبق گزارشی که بلومبرگ در این زمینه منتشر کرده، اپل و شارپ در حال مذاکره برای تأمین صفحه نمایش آیفون 2017 هستند. با این حال این گزارش به اینکه آیا شارپ تنها تأمین کننده صفحه نمایش‌های آیفون سال آینده خواهد بود یا اینکه تأمین کننده‌های دیگری نیز وجود خواهند داشت، اشاره‌ای نکرده است. اما معمولاً اگر امکانش وجود داشته باشد اپل از بیشتر از یک تأمین کننده استفاده می‌کند بنابراین ممکن است اپل با کمپانی‌های دیگر نظیر سامسونگ، ال جی یا Japan Display نیز برای تأمین بخش دیگری از صفحه نمایش آیفون سال آینده همکاری کند.

اگر شایعاتی که تاکنون منتشر شدند صحت داشته باشد و اپل برای آیفون سال 2017 به استفاده از صفحه نمایش OLED روی بیاورد، این اولین باری خواهد بود که اپل در آیفون‌های خود از صفحه نمایش OLED استفاده می‌کند. تاکنون اپل واچ تنها محصول اپل است که از صفحه نمایش OLED استفاده می‌کند اما شایعاتی نیز درباره استفاده از پنل لمسی OLED بر روی مک بوک پروی سال آینده وجود دارد.

با این حال فعلاً اینگونه اخبار در حد شایعه هستند و مدت زمان زیادی تا مشخص شدن ویژگی‌های آیفون سال آینده باقی مانده است اما با شایعاتی که تاکنون منتشر شده می‌توان حدس زد آیفون 8 محصول هیجان انگیز و جذاب‌تری در مقایسه با آیفون 7 خواهد بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar