عرضه نسخه فیزیکی بازی تحسین شده Shovel Knight در سال جاری

بازی Shovel Knight پیش از این به صورت دیجیتالی عرضه شده بود و مورد تحسین منتقدان و گیمر ها قرار گرفته بود. این بازی که به سبک و سیاق بازی های 8 بیتی طراحی شده است در سبک اکشن ماجراجویی بوده و از گیم پلی بسیار جذابی برخوردار می باشد. حال اعلام شده است که این بازی بزودی برای کنسول ها به صورت فیزیکی عرضه خواهد شد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

بیش از یک سال از زمان عرضه رسمی بازی Shovel Knight می گذرد و این بازی تا به الان راه خود را تقریبا به تمام کنسول های نسل حاضر باز کرده است و همواره مورد استقبال گیمر ها بوده است. در خبری که سازنده بازی یعنی Yacht Games در بلاگ رسمی خود منتشر کرده است، اعلام شده که در پاسخ به درخواست های مکرر گیمر ها این شرکت تصمیم گرفته تا نسخه فیزیکی Shovel Knight را روانه بازار کند. بر اساس اطلاعیه این شرکت این بازی توسط اکثر خرده فروشی های مطرح عرضه خواهد شد.

Shovel-Knight-02نسخه فیزیکی بازی Shovel Knight در تاریخ 13 اکتبر سال جاری در آمریکا و در 16 اکتبر در اروپا راهی بازار خواهد شد. در حالی که هیچ نسخه فیزیکی ای از این بازی برای PC عرضه نخواهد شد، ولی دارندگان سایر کنسول های نسل حاضر شامل Xbox One، Wii U، 3Ds و Playstation 4 می توانند این نسخه فیزیکی را خریداری نمایند. مسئله جالبی که در این بین وجود دارد این است که نام کنسول دستی سونی یعنی PS Vita به چشم نمی خورد و طبق اعلام توسعه دهنده بازی، در حال حاضر هیچ برنامه ای برای عرضه نسخه فیزیکی Shovel Knight بر روی PS Vita وجود ندارد.

پیش از این نسخه دیجیتالی بازی در ماه ژوئن 2014 برای PC، Wii U و 3DS و در ماه آوریل 2015 برای PS3، PS4، PS Vita و XBOX One عرضه شده بود.

منبع: attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد