سونی همچنان به بهبود بازی درایو کلاب ادامه خواهد داد

بازی درایو کلاب از زمان عرضه تا به الان بهبودهای بسیاری را شاهد بوده است و در جدیدترین اخبار منتشر شده، اعلام شده است که سونی در سال پیش رو نیز همچنان به روند برطرف کردن مشکلات آن ادامه خواهد داد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

بازی درایو کلاب که در سبک اتومبیل رانی می باشد، سال گذشته عرضه شد و از همان ابتدا با مشکلات بسیاری در زمینه های مختلف همراه بود. با این حال بوضوح مشخص بود که در پشت این مشکلات، یک بازی اتومبیل رانی بسیار خوش ساخت نهفته است. سونی نیز چنین اعتقادی به بازی اختصاصی خود داشت و به مرور زمان با ارائه آپدیت های مختلف و رفع ایرادات آن، ظاهر زیبای درایو کلاب را برای گیمر ها نمایان کرد. در حال حاضر نیز با اینکه بسیاری از مشکلات ابتدایی بازی برطرف شده است، اما به نظر می رسد سونی هنوز هم به نسبت به نتیجه نهایی کار راضی نیست و قصد دارد روند بهبود آن را در سال پیش رو نیز ادامه دهد.

در پستی که اخیرا در بلاگ رسمی پلی استیشن منتشر شده است، سازنده این بازی یعنی Evolution Studios اشاره ای به برنامه های این استودیو برای بهبود هر چه بیشتر تجربه گیمرها در بازی درایو کلاب به واسطه ارائه محتواهای بیشتر برای هر دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی بازی، نموده است. سازنده این عنوان اعلام کرده است که ویژگی ها، حالت های مسابقه، اتومبیل ها و پیست های جدیدی برای بازی ارائه خواهد کرد و البته غافل گیری هایی نیز برای گیمرها خواهد داشت.

Driveclub Screenshotدر پست مذکور آمده است که:

بخش چند نفره با قابلیت شخصی سازی بالا، حالت های سختی جدید، پیست های جدید، رویدادهای جدید در انجمن بازی، حالت های بیشتر در بخش عکاسی از داخل بازی، تنظیمات بهتر ویژگی های اتومبیل ها در حالت دریفت، اعلان های هوشمند تر و محتواهای توسعه دهنده دیگری برای بازی در راه هستند.

بازی درایو کلاب پتانسیل های بسیار بالایی دارد و می تواند به یکی از بازی های خوب کنسول پلی استیشن 4 تبدیل شود. گرافیک چشم نواز بازی و حالت مسابقه آرکید گونه آن، یک عنوان جذاب را برای دارندگان کنسول نسل هشتمی سونی به ارمغان آورده است که با برطرف شدن مشکلات آن مطمئنا می تواند گیمرهای بیشتری را به سمت خود جذب کند.

attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد