قابلیت تماس تصویری به نسخه بتای تلگرام 7.0 در اندروید اضافه شد

با راه‌اندازی سرویس تماس تصویری در نسخه iOS تلگرام در اوایل سال جاری میلادی، این برنامه پیام رسان محبوب اکنون در حال آزمایش همین ویژگی در سیستم عامل اندروید است. طبق گزارشات منتشر شده، اخیراً ویژگی تماس تصویری در نسخه بتای تلگرام 7.0 در اندروید اضافه شده است. البته برای اینکه بتوان از این ویژگی استفاده کرد، هر دو کاربر مبدأ و مقصد باید از آخرین نسخه بتای این برنامه در گوشی خود استفاده کنند. همچنین شایان ذکر است که در حال حاضر هیچ صحبتی از امکان برقراری کنفرانس ویدیویی به صورت گروهی به میان نیامده است. با دیجی رو همراه باشید.

برای تست ویژگی چت تصویری، می‌توانید آخرین نسخه بتای تلگرام 7.0 را از مرکز دانلود برنامه مایکروسافت بارگیری کنید. این نسخه در کنار نسخه اصلی و پایدار تلگرام بر روی گوشی شما نصب می‌شود و برای شروع استفاده از آن، باید مرحله احراز هویت و ورود به حساب کاربری را انجام دهید. به محض ورود به نسخه بتا، تمامی چت‌ها به صورت خودکار همگام‌سازی می‌شوند و مانند همیشه می‌توانید از تلگرام استفاده کنید. به گفته وب سایت Android Police، ویژگی تصویر در تصویر هم در این نسخه کار می‌کند؛ اگرچه هنوز به طور کامل پرداخت نشده و ممکن است باگ‌هایی داشته باشد.

تماس تصویری تلگرام در iOS

تلگرام در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های پیام رسان اینترنتی است که بیشتر به دلیل حفظ حریم خصوصی مورد توجه قرار گرفته است. با این حال، مدت‌هاست که کاربران این برنامه درخواست اضافه شدن تماس تصویری را دارند و حال به نظر می‌رسد حرکت‌هایی جدی در این زمینه آغاز شده است.

هنوز هیچ اشاره‌ای به زمان راهیابی ویژگی تماس تصویری به نسخه پایدار و نهایی تلگرام و عرضه آن در فروشگاه گوگل پلی استور نشده است، اما امیدواریم این اتفاق هر چه سریع‌تر رخ دهد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع beebom
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها