نسخه‌ی 17 اینچی لپتاپ ال جی Gram در راه است

لپ‌تاپ gram ال جی، یکی از برترین نوت بوک‌های فوق سبک شناخته می‌شود که از اولین تولیدات شرکت کره‌ای در بخش لپتاپ است. به تازگی وب سایت The Verge به نقل از FCC، خبر از عرضه نسخه جدید این محصول ال جی داده است.

این طور که پیداست، ال جی روی نسخه‌های مختلفی از نسل جدید گرم مشغول کار است که تمامی این نسخه‌ها به صفحه نمایش 17 اینچی مجهز هستند و شامل مشخصات رده بالایی خواهند شد. به نظر می‌رسد، LG می‌خواهد نسخه قدرتمندتری برخلاف مدل‌های موجود که نسخه‌هایی میان رده و مناسب کاربری روزانه به شمار می‌روند، روانه بازار کند. گذشته از آن، این نخستین باری است که ال جی به تولید لپتاپ 17 اینچی می‌پردازد، کاری که اپل تا سال 2012 انجام نداده بود و با از راه رسیدن مک بوک پرو شاهد لپتاپ 17 اینچی در سبد محصولات اپل بودیم.

باتوجه به پایگاه FCC، ال جی 5 مدل 17Z990″, “17ZD990”, “17ZB990”, “17ZG990و LG17Z99 را به ثبت رسانده که نشان می‌دهد، با 5 مدل 17 اینچی نسل جدید گرم روبه‌رو هستیم. این احتمال وجود دارد، شرکت موردبحث محصول جدید خود را در نمایشگاه CES 2019 لاس وگاس رونمایی کند.

گذشته از سخت افزار بروزرسانی شده، بعید به نظر می‌رسد شاهد پورت‌های متفاوتی باشیم، در این بین پیش بینی می‌شود ال جی ازپورت‌های USB، HDMi, microSD، و USB-C که عمدتا در هر نوع لپتاپی موجود است، بهره گیرد.

انتظار داریم ال جی gram 17 را به عنوان یک نوت بوک مناسب علاقمندان به تولید محتوا و طراحی، معرفی کند و مشخصات قابل تحسینی در آن به کار گیرد. زیرا با افزوده شدن صفحه نمایش بزرگتر، باید سخت افزار بهتری نیز تعبیه شود تا پاسخگوی نیاز گسترده کاربران باشد.

منبع hardwarezone
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.