شکنجه‌ی گلکسی اس 8، خم کردن، سوزاندن و خراش[تماشا کنید]

فکر می‌کنید سامسونگ گلکسی اس8 چقدر شکنجه را تحمل می‌کند؟ در بیشتر موارد این‌ یک سوال آکادمیک است، چون‌که اکثریت کاربران گوشی خود را در معرض خطری فراتر از چند بار افتادن و شاید کشیده شدن به کلیدهای ماشین قرار نمی‌دهند.

اما پس از شروع رقت‌انگیز گلکسی نوت7 ( گوشی که سامسونگ مجبور شد به علت گزارش‌های متعدد داغ شدن و شعله‌ور شدن از بازار جمع‌آوری کند) همه‌ی چشم‌ها بر روی گوشی پرچم‌دار جدید سامسونگ است.

اخیراً آزمون سنگینی انجام شد که در آن به باتری اس8 با فرز آسیب رسانده شد و گوشی بدون اینکه منفجر شود از این آزمون خارج شد.

آزمون جدیدی توسط JerryRigEverything کمی نسبت به اتفاقاتی که یک اس 8 معمولی ممکن است در هنگام استفاده در زندگی معمولی برایش روی دهد نزدیک‌تر است.در این آزمون قسمت‌های شیشه‌ای و فلزی خراشیده شدند، صفحه با آتش سوزانده شد و گوشی خم شد.

به طرز شگفت‌آوری گوشی از تمام آن‌ها جان سالم به در برد و تنها آسیب ظاهری دید. بله، دستگاه خراشیده می‌شود اگر این کار را محکم بکنید، اما نسبت به گوشی‌های موجود در بازار مقاومت بهتری نشان می‌دهد و وقتی صفحه‌ی آن را با یک فندک به مدت 10 ثانیه می‌سوزانید، صفحه سفید می‌شود اما در بیشتر موارد به حالت اولیه‌ی خود بازمی‌گردد. اس 8 همچنین از آزمون خم کردن بدون تقریباً هیچ آسیبی گذر کرد.

واضح است که این آزمون‌ها علمی نیستند و چیز زیادی را اثبات نمی‌کنند، اما دیدن اینکه گوشی این حجم از بدرفتاری را تحمل می‌کند و کاملاً کارآمد، بدون هیچ دودی که باتری بیاید باقی می‌ماند، دلگرم‌کننده است. اگر این‌طور پیش برویم می‌توانیم از اتفاقاتی که برای نوت7 افتاد چشم‌پوشی کنیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع mashable
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها