خرید از ترندیول

دیجی10: با پردرآمدترین یوتیوبرهای سال 2017 آشنا شوید

یوتیوبرها، ستاره‌‌های پول‌ساز مدرن هستند که به لطف کامپیوترها و گوشی‌های ما میلیون‌ها دلار از ویدیوهای آپلودی‌شان کسب درآمد می‌کنند. این روزها در سراسر دنیا افراد بسته به نیازهای مختلف خود به یوتیوب سر می‌زنند که این باعث میلیونر شدن برخی یوتیوبرها شده است؛ یوتیوبرهایی که بعضاً کارشان را با آپلود ویدیو از خانه‌شان آغاز کرده‌اند. امروزه یوتیوب کسب و کار بزرگی است و رقبای زیادی برای گرفتن لایک و اشتراک وجود دارند. علاوه براین گاهی یوتیوب چیزهای سرگرم‌کننده‌ای را برجسته میکند که حتی فکرش را هم نمی‌کنید. به عنوان مثال محبوب‌ترین ویدیوها، جعبه گشایی یا آنباکسینگ اقلامی مثل اسباب بازی بوده و یا راجع به بازی‌های ویدیویی هستند.

تصویری که مشاهده می‌کنید پردرآمدترین یوتیوبرهای سال ۲۰۱۷ را نشان می‌دهد، در ادامه با معرفی آنها با دیجی‌رو همراه باشید.

دیجی10: با پردرآمدترین یوتیوبرهای سال 2017 آشنا شوید

۱۰.Lilly Singh

Lilly Singh حرفه‌ی یوتیوبی خود را از سال ۲۰۱۷ و به عنوان یک سرگرمی آغاز کرد. او این کار را به عنوانی تسکینی برای تجربیاتش از افسردگی انجام می‌داد. لیلی بر این باور بود که خنداندن دیگران پاکی روان و آرامش میاورد و همین هم انگیزهٔ او برای پیوستن به این پلتفرم بوده و اصلا هدفش شهرت و ثروت نبوده است. او در طی سالها ثابت کرد بسیار با استعداد است و در زمینهٔ کمدی حرفی برای گفتن دارد. طنز او تقریبا ۱۳ میلیون مشترک برای او به همراه داشته و درحال حاضر به طور منظم با یکسری از سلبریتی‌ها در ویدیوهایش همکاری می‌کند. به علاوه او توانسته یک کتاب موفق بنویسد ودر تلویزیون و فیلم هم ظاهر شده‌است. در سال ۲۰۱۷ او به ثروتمندترین و موفق‌ترین یوتیوبر زن در تمام سالها تبدیل شده. گمان می‌رود که او در سال ۲۰۱۷، حدود ۱۰.۵ میلیون دلار از یوتیوب درآمد داشته باشد که همین هم او را به شماره ۱۰ لیست پردرآمدترین یوتیوبرها تبدیل کرده‌است.

۹. Ryan ToysReview

رایان جوان، ثروتمندترین کودک یوتیوبر شناخته شده‌است. در اصل او ۵ سال بعد از ابداع یوتیوب به دنیا آمده‌است. رایان یک پسر  ۷ ساله است که به کمک پدر و مادرش ویدیوهایی جعبه گشایی در زمینهٔ اسباب بازی تهیه می‌کند که در طی این سالها موفقیت زیادی را هم برایش به ارمغان داشته‌اند. او بیش از ۱۰ میلیون مشترک دارد و همین‌ها باعث شده که این پسربچه در سال ۲۰۱۷ حدود ۱۱ میلیون درآمد داشته باشد. طبق گفتهٔ پدر و مادرش آنها تمام اسباب بازی‌هایی که جعبه گشایی می‌کنند را پس از هر ویدیو به خیریه اهدا می‌کنند.

۸. Smosh

دو پسر به نام‌های Anthony Padilla و Ian Hecox کانال یوتیوبی‌شان را از همان سال آغاز یوتیوب یعنی سال ۲۰۰۵ افتتاح کردند. آنها پیش از آن از سال ۲۰۰۲ وبسایت محبوب Smosh.com  را هم اداره می‌کردند و همین باعث شد که انتقالشان به یوتیوب شهرت و ثروت بیشتری برایشان به ارمغان بیاورد. آنها فیلم‌های کمدی درست می‌کنند و یک زمانی بیشترین آمار مشترک را در بین تمام کانال‌های یوتیوبی داشته‌اند. با اینکه smosh دیگر تیم را ترک کرده، اما این قضیه مانع از جذب محبوبیت کانال نشده. طی سال ۲۰۱۷، Smosh تقریبا ۱۱ میلیون دلار درآمد و بیش از ۲۲و نیم میلیون مشترک داشته‌است.

۷. Jake paul

Jake Paul در ابتدا شهرتش را از طریق برنامه‌ای به نام Vine بدست آورده بود و بعد از اینکه این برنامه در سال ۲۰۱۶ منحل شد او تصمیم به ایجاد کانال یوتیوبی خودش گرفت و هوادارانش هم او را دنبال کردند. او معمولا ویدیوهای طنز و کمدی درست می‌کند. او وارد کار موسیقی هم شده و با اینکه موزیک ویدیواش ۲۰ میلیون بازدید داشته اما یک شکست محسوب می‌شود. در سال ۲۰۱۷، جیک تقریبا ۱۱.۵ میلیون دلار از طریق یوتیوب درآمد داشته‌است.

۶. PewDiePie

PewDiePie اسم عجیب و غریب Felix Kjellberg است که برای سالها جزو موفق‌ترین یوتیوب کارها بوده‌است. اما سال پیش طی جرایاناتی که بوجود آمد کمی محبوبیتش کاهش یافت اما هستهٔ‌ هواداران او همچنان به قوت خودش باقی مانده‌است. او ابتدا ویدیوهای گیمینگ منتشر می‌کرد که به دلایلی جذابیت لازم را نداشته و به همین دلیل به سمت تولید محتوای کمدی روی آورد که محبوبیت بیشتری را برایش رقم زد. با تمام موانع او همچنان در لیست تاپ تن ما وجود دارد چراکه در سال ۲۰۱۷ درآمده ۱۲ میلیون دلاری از یوتیوب داشته‌است.

۵. Logan Paul

Logan Paul برادر Jake Paul شمارهٔ ۷ ماست. این دو محتوایی تقریبا شبیه به هم را در Vine تولید می‌کردند و بعد از آن هم دوباره درجاهای دیگری راهشان به هم برخورد کرده‌است. Logan از برادرش موفق‌تر بوده است چراکه در پا به صنعت فیلم و تلویزیون هم گذاشته است؛ مثلا در سریال نظم و قانون بازی کرده‌است. او در سال ۲۰۱۸ هنگام سال نو، ویدیویی از یک قربانی واقعی خودکشی منتشر کرده است که تخمین زده می‌شود این کار او به شدت از محبوبیتش بکاهد، حال آنکه یک سری بر این باورند که کار او تمام شده‌است. در سال ۲۰۱۷، لوگان از تولید محتوای یوتیوبی ۱۲.۵ میلیون دلار درآمد داشته‌است.

۴. Mark Fischbach

مارک کانال یوتیوبی خودش را نام Markiplier را اداره می‌کند. او ویدیوهای گیمینگ درست می‌کند و با دیگر یوتیوبرها هم همکاری دارد. اقدام‌های خیرخواهانهٔ او هم برایش شهرت و احترام بیشتری آورده‌است؛ چراکه او بخشی از درامدش را به بیمارستان‌های کودکان، پناهگاه‌های حیوانات و سازمانهای بهداشت روانی هدیه می‌کند. او در سال ۲۰۱۷ حدود ۱۲.۵ میلیون دلار از یوتیوب درآمد داشته‌است.

۳. Dude Perfect

این پسرها به همراه یک پاندا کاملا سهوا راهشان به یوتیوب باز شد ویدویی ابتدایی آنها که هنوز هم موجود است، مجموعه‌ای از پرتاب‌های موفقیت آمیز توپ‌های بستکتبال داخل سبد، از زوایای غیرممکن بود. این کار آنها توجه عموم را به خود جلب کرد و شرکت‌های بزرگ ورزشی پیشنهادات گوناگونی را به آنها دادند. این تیم در سال ۲۰۱۷ حدود ۱۴ میلیون دلار از یوتیوب درآمد داشته است.

۲. VanossGaming

VanossGaming اسم یوتیوبی Evan Fong است. او به دلیل شوخ طبعی، ادیت‌های هوشمندانه و استعداد انیمیشنش به سرعت به شهرت رسید. او اغلب اوقات بازی‌های خشن بزرگشالان مثل Call of Duty را ادیت می‌کند. فعالیت‌های او در سال ۲۰۱۷، حدود ۱۵.۵ میلیون دلار درآمد از طریق یوتیوب را برایش به همراه داشته‌اند که این او را نفر دوم لیست ما می‌کند.

۱.Dan TDM

Dan TDM اسم اینترنتی موفق‌ترین یوتیوبر سال ۲۰۱۷ یعنی Daniel Middleton است. او هم شهرتش را باری تفسیرهای گیمینگ خود بدست آورده و بازی موردعلاقهٔ او یعنی Mine Craft، فالوورهای جوان زیادی را برای او جمع کرده‌است. او تا سال ۲۰۱۳ که خیلی به شهرت رسید چهره‌اش را نشان نداده‌بود. علاوه بر این او یک رمان گرافیکی موفق را هم منتشر کرده‌است. دنیل حتی ۲ رکورد گینس را هم به خاطر گیمینگش به همراه یک سری جوایز دیگر بدست آورده‌است. او موفق‌ترین یوتیوبر سال ۲۰۱۷ با درآمدی ۱۶.۵ میلیون دلاری بوده‌است.

نظر شما در مورد میزان درآمدهای این یوتیوبرها چیست؟ آیا افسوس نمیخورید که در ایران دسترسی به این بستر موفق کسب درآمد مسدود شده است؟

منبع
مطالب پیشنهادی
guest
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی
علی
4 سال قبل

Anthony padilla رفته از smosh نه Hecox. لطفا تصحیح کنید.

هاشم رضاپور
هاشم رضاپور
مدیر
پاسخ به  علی
4 سال قبل

سپاس از دقت نظر شما

علی
علی
1 سال قبل

به زودی ارز دیجیتال “بت” جایگزین سیستم پرداخت سنتی یوتیوب میشود