دیجی10: با جوان‌ترین کسانی که از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند آشنا شوید

در دنیای امروز، خیلی‌­ها ادعای هوش و ذکاوت می‌کنند، اما تعداد افرادی که واقعا آی کیوی بالایی داشته باشند آنقدر­ها هم زیاد نیست. بعضی افراد این استعداد در خون‌شان است و همینطوری متولد می‌شوند و بعضی‌­ها هم این توانایی‌ها در آنها پرورش داده می‌شوند. در ادامه با معرفی 10 تا از جوا­ن‌ترین کسانی­ که رکورد گینس را در فارغ التحصیلی از دانشگاه به نام خود ثبت کرده‌اند، با دیجی ‌رو همراه باشید.

1- Karl Witte

کارل در سال 1800 در آلمان به دنیا آمد. پدرش سیستم فوق العاده‌ای برای تعلیم او داشت. کارل در 9 سالگی به 5 زبان صحبت می‌کرد و در سن 23 سالگی به‌عنوان دکتر فلسفه در دانشگاه آلمان جایگاهی برای خود دست و پا کرد.

2- Kim Ung-Yong

کیم در 6 ماهگی صحبت می‌کرد و در 3 سالگی مسائل فیزیک حل می‌کرد و تا سن 4 سالگی می‌توانست به زبان‌های مختلفی بخواند. آی کیوی او 210 رتبه بندی شده است. کیم موفق شد در 15 سالگی دکترایش را دریافت کند. او که هم اکنون 52 سال دارد به ‌عنوان مهندس و استاد دانشگاه کار می‌کند.

3- Balamurali Ambati

Balamurali در سن 17 سالگی و در سال 1995 از دانشکده‌ی پزشکی فارغ التحصیل شد. او حتی در 11 سالگی کتابی تحقیقاتی راجع به ایدز نوشت.

4- Michael Kearney

چرا معلولیت و ناتوانی باید مانع زندگی افراد باشد؟ او به دلیل توانی‌هایش دبیرستان را در 4 سالگی به اتمام رساند. در 8 سالگی لیسانس ژئولوژی و سپس فوق لیسانس بیوشیمی گرفت. او مدرک علوم کامپیوتری هم دارد.

5- Ruth Lawrence

Ruth در 13 سالگی لیسانس خود را در رشته‌ی ریاضیات از دانشگاه آکسفورد دریافت کرد. پس از لیسانس دیگری که در رشته‌ی فیزیک گرفت در نهایت دکترای خود را در سال 1989 و در سن 17 سالگی گرفت.

6- Norbert Wiener

نوربرت در سن 14 سالگی مشغول به تحصیل در رشته‌ی ریاضیات شد. او در سن 17 سالگی توانست دکترایش را در این رشته از دانشگاه هاروارد دریافت کند.

7- Sho Yano

با داشتن نمره­‌ی آی کیوی 200، او به راحتی توانست در سن 8 سالگی وارد دانشگاه شیکاگو شود. در نهایت توانست در 18 سالگی دکترایش را دریافت کند.

8- Colin Carlson

کالین در 2 سالگی می‌­توانست کتاب بخواند و در سن 11 سالگی در دانشگاه ثبت نام کرد. او هنوز هم جوان است و به دنبال گرفتن مدارکش می‌باشد.

9- Juliet Beni

او در نوجوانی و در سن 15 سالگی از دانشگاه فارغ التحصیل شد. او دکترایش را در رشته‌ی روان شناسی دریافت کرد.

10- Alia sabur

آلیا از 8 ماهگی می‌توانست بخواند. او در 10 سالگی می‌توانست وارد دانشگاه شود. چرا که مدرسه ظرفیت و گنجایش هوش او را نداشت. وی در 18 سالگی به دلیل جوان‌­ترین استاد دانشگاه بودن توانست نام خود را در کتاب گینس ثبت کند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع topteny
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها