عکس جدیدی از تویوتا کورولا 2020 منتشر شد

پس از آن‌که تیزری از تویوتا کورولا 2020 در چین در هفته‌ی گذشته پخش شد، امروز تویوتا عکس دیگری از این سدان پرطرفدار منتشر کرد. این کمپانی هم‌چنین تایید کرد که رونمایی کامل و رسمی از این ماشین پنج‌شنبه‌ی همین هفته، یعنی 15 نوامبر انجام خواهد شد.

تا به این لحظه، تویوتا اطلاعات زیادی راجع به کورولای جدید منتشر نکرده و فقط قول داده که «پرطرفدارترین ماشین جهان، از قبل هم بهتر می‌شود.» سدان نسل دوازدهم تویوتا احتمالا بدنه، موتور و اجزای بسیار دیگری را با کورولا هاش‌بک که در ماه گذشته عرضه شد و ماشین فوق‌العاده‌ای هم بود، به اشتراک خواهد داشت. کورولایی که در حال حاضر در ایالات متحده و بسیاری از نقاط دیگر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد، در سال 2013 با نام «تویوتا کورولا 2014» به بازار عرضه شد، هرچند از آن زمان این اتومبیل به روزرسانی‌ها و دستکاری‌هایی جهت بهبود آن نیز دریافت کرده است.

2020 Toyota Corolla teaser
این تنها عکس منتشر شده توسط تویوتا برای کورولای 2020 خود است.

عکس منتشر شده نشان از این دارد که تویوتا کورولا 2020 یک طراحی زاویه‌ای تر و یک جلوبندی کمی تهاجمی‌تر به نسبت مدل فعلی خواهد داشت، و آن را تا حدی نزدیک به فاشیای جلویی اسپورت کورولای هاش‌بک خواهد کرد. اگر قدرت مدل هاش‌بک در این مدل هم دیده شود، باید انتظار یک موتور 2 لیتری با 168 اسب بخار توان و 2200 نیوتن بر متر گشتاور را داشته باشیم.

در روز پنج‌شنبه، همراه دیجی رو باشید تا در زمان رونمایی این سدان، اطلاعات دقیق‌تری را از این خودرو که در رویدادی در کالیفرنیا انجام می‌شود، به اطلاع شما خوانندگان عزیز برسانیم. انتشار می‌رود که سدان جدید تویوتا در اوایل سال 2019 به بازار عرضه شود.

دو عکس ذیل نیز از این خودرو به صورت مخفیانه در حال تست گرفته شده‌اند که البته رنگ روی آن اجازه‌ی داشتن نگاهی دقیق به طراحی آن را نمی‌دهد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع Cnet
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.