دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

جنسیس جی 90 2019 آشکار شد!

سدان لوکس هیوندای در راه است

نمایشگاه بین المللی اتومبیل لس آنجلس به زودی برگزار می‌شود و بسیاری از کمپانی‌های مطرح تولیدکننده سعی دارند در این نمایشگاه مهم، جدیدترین محصولات خود را به نمایش بگذارند. یکی از این کمپانی‌ها، هیوندای بوده و در این رویداد می‌خواهد از سدان لوکس جنسیس جی 90 2019 رونمایی به عمل آورد. سدانی که تاکنون شایعات مختلفی پیرامون آن منتشر شده و هیچ یک به تایید یا تکذیب شرکت کره‌ای نرسیده است.

تصاویر جاسوسی تازه انتشاریافته از جنسیس G90 2019 نشان می‌دهند، هیوندای چراغ‌های جلویی شبیه به محصولات ولوو و چراغ عقبی شبیه به محصولات لینکلن را به کار گرفته است. ترکیب طراحی شرکت‌های مختلف موجب شده تا جنسیس G90 2019 به یک سدان فوق لوکس تبدیل شود و یک خودروی لوکس به نظر برسد. چراغ‌های جلو از نوع G-Matrix با LEDهای کوچک است و سپرهای جلو و عقب بازطراحی شدند و در کنار طراحی کلی خودرو، جذابیتی را به جنسیس G90 2019  بخشیده‌اند.

جنسیس G90 2019

آنچه از تصاویر می‌توان متوجه شد، G90 2019 محصولی کامل در مقابل مدل‌های پیشین جنسیس است و به خوبی می‌تواند برند لوکس جنسیس را به یدک کشد. بیشترین تغییر در بخش عقب خودرو دیده می‌شود و چراغ یکپارچه‌ای از نوع LED جایگزین چراغ‌های کوتاه و غیریکپارچه شده‌اند. همچنین هیوندای از اسپیولر یکپارچه با کاپوت عقب نیز بهره گرفته تا ساختار آیرودینامیکی جنسیس G90 2019 را بهبود بخشد. اگزوز دوگانه مستطیلی سریعا نظرها را به خود جلب می‌کند و این طور که مشخص است باید شاهد پیشرانه شش سیلندر باشیم.

جنسیس G90 2019

در میان تصاویر طراحی بیرونی جنسیس جدید، یک تصویر از نمای داخل خودرو نیز پیداست که شباهتی به کیا K900 دارد. کابین داخلی بسیار پریمیومی و لوکس جلوه کرده و یک صفحه نمایش بزرگ 12.3 اینچی با پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اتو نمایان است. سیستم سرگرمی G90 2019 جنسیس در نوع خود پیشرفته بوده و در مقایسه با محصولات معمولی هیوندای خدمات مختلفی ارائه می‌دهد.

در بحث فناوری جنسیس جدید دارای سیستم تعلیق تطبیقی، سیستم کنترل نویز فعال کابین و چندی دیگر است. این مدل همچنین مجموعه‌ای از سیستم‌های ایمنی و کمک راننده‌ای چون Collision Avoidance Assist، Collision Avoidance Cross-Traffic Assist، Lane Assist و Safe Exit Assist  را دربرمی‌گیرد.

جنسیس G90 2019

جنسیس جی 90 2019 در 27 نوامبر امسال رونمایی خواهد شد و نسخه‌ای که وارد بازار کره جنوبی می شود در سه مدل 3.8 لیتری شش سیلندر، توربودوقول 3.3 لیتری شش سیلندر و 5.0 لیتری هشت سینلدر به فروش خواهد رسید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع carscoops

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar