چطور چند اکانت واتساپ بر روی وب داشته باشیم؟

واتساپ یکی از کمپانی‌های متعلق به فیسبوک است و با داشتن حدود یک و نیم میلیارد کاربر، بی‌شک یکی از محبوب‌ترین پیام رسان‌های دنیا به شمار می‌آید و روزانه حدود 60 میلیون پیام از طریق این پیام رسان جا به جا می‌شود.

فیسبوک، کمپانی واتساپ را در سال 2014 از آن خود کرد و به منظور افزایش درآمد و گسترش پایه‌ی کاربرانش، نسخه‌ی تحت وب واتس‌اپ را نیز معرفی کرد. همانطور که احتمالا می‌دانید، کاربران بوسیله‌ی واتساپ وب می‌توانند از طریق کامپیوتر به واتساپ خود دسترسی داشته باشند.

افراد ممکن است به دلایل مختلف بیش از یک حساب واتس‌اپ داشته باشند. داشتن چند حساب از طریق موبایل و تبلت امکان پذیر است، اما ما در این پست قصد داریم آموزش دهیم که چطور از طریق کامپیوتر به 2 حساب واتساپ دسترسی داشته باشید.

به منظور دسترسی به واتساپ وب، کاربران باید اکانت فعال واتساپ روی اسمارت فون‌شان داشته و هم کامپیوتر و هم گوشی‌شان به اینترنت متصل باشند.

برای دسترسی به واتساپ وب این آدرس را در مرورگرتان تایپ کنید: http://web.whatsapp.com

وقتی این کار را انجام دادید، QR کدی روی صفحه‌ی مرورگر ظاهر خواهد شد که باید آن را از طریق واتس اپ گوشی یا تبلت‌تان اسکن کنید.

حال به منظور باز کردن اکانت واتساپ دیگری بر روی همان مرورگر، تب جدیدی باز کرده و به لینک زیر بروید:

http://dyn.web.whatsapp.com

وقتی وارد لینک شدید، صفحه‌ای مشابه صفحه‌ی قبلی به همراه کیوآر کد دیگری مشاهده خواهید کرد که باید آن را از طریق اکانت دوم واتساپ‌تان بر روی گوشی یا تبلت اسکن کنید. حال شما به 2 اکانت مختلف واتس‌اپ از طریق یک مرورگر بر روی کامپیوترتان دسترسی خواهید داشت.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gadgetsnow
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها