فلای تودی

Xbox One Elite در وب سایت Walmart لیست شد

وب سایت Walmart برای مدتی کوتاه کنسولی با نام Xbox One Elite را لیست کرد. تصویری که از صفحه وب سایت Walmart گرفته شده و در سایت OXCGN منتشر شده نشان می دهد که کنسول Xbox One Elite برای پیش فروش قرار داده شده است. با این که وب سایت Walmart به سرعت صفحه مورد نظر را از دسترس خارج کرد ولی این تصویر می تواند مدرکی برای وجود مدل جدیدی از دستگاه Xbox One باشد. در ادامه مطلب با دیجی رو همراه باشید.

xbox-one-eliteاحتمال دارد که مایکروسافت از مدل Xbox One Elite در نمایشگاه گیمزکام (Gamescom) رونمایی کند زیرا پیش از این نیز این شرکت اعلام کرده بود که محتوای بسیار زیادی برای ارائه در نمایشگاه E3 2015 وجود داشته و بنابر این تصمیم گرفته تا مقداری از آن را برای رویداد های بعدی نگه دارد.

پیش از این و در نمایشگاه E3 2015 مایکروسافت کنترلر Elite را برای Xbox One معرفی کرد و با اینکه این کنترلر بسیار خوش ساخت به نظر می رسد ولی قیمتی بالا و برابر 149.99 دلار دارد. اگر قرار باشد نسخه Xbox One Elite منتشر شود به احتمال فراوان این کنترلر نیز در بسته بندی آن قرار خواهد داشت.

Xbox-One-Elite-Controllerقیمت درج شده در وب سایت Walmart نیز منطقی به نظر می رسد، زیرا در حال حاظر یک کنسول 500 گیگابایتی Xbox One با قیمت 349.99 دلار به فروش می رسد که اگر قیمت کنترلر Elite را هم به آن اضافه کنیم، رقم درج شده در سایت یعنی 499.00 دلار به دست می آید. البته این احتمال هم وجود دارد که نسخه Xbox One Elite تنها در یک مدل یک ترابایتی عرضه شود و کنترلر Elite را نیز شامل شود و این طور که به نظر می رسد حداقل در آینده ای نزدیک شاهد ارائه نسخه Slim کنسول Xbox One نخواهیم بود.

قرار دادن کنترلر Elite در بسته بندی جدیدی از کنسول Xbox One می تواند یک حرکت زیرکانه از سوی مایکروسافت قلمداد شود زیرا همانطور که اشاره شد قیمت کنترلر کمی بالاست و تهیه آن به تنهایی صرفه اقتصادی چندانی ندارد و تنها گیمر های حرفه ای ممکن است 149.99 دلار بابت یک کنترلر جدید بپردازند. بنابر این عرضه یک  بسته بندی جدید از کنسول Xbox One با کنترلر Elite می تواند باعث رواج بیشتر و فروش رفتن این کنترلر ها شود.

منبع: attackofthefanboy

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد