در صورت نابودی خورشید چه اتفاقی برای ما خواهد افتاد؟[تماشا کنید]

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که اگر روزی خورشید از بین برود، چه اتفاقی برای ساکنین کره زمین و به خصوص ما انسان‌ها خواهد افتاد؟ همه ما عادت کرده‌ایم که روز خودمان را با بالا آمدن آفتاب آغاز کنیم و پس از غروب آن و هنگام شب به استراحت مشغول شویم. اما اگر روزی از خوب بیدار شویم و هیچ آفتابی نبینیم چه؟! چه سرنوشتی منتظرمان خواهد بود؟

دانشمندان علوم فضایی و زیست شناسان، سال‌ها مشغول مطالعه بر روی خورشید بوده‌اند و تأثیراتی را که این ستاره نورانی بر حیات کره زمین دارد، بررسی کرده‌اند. در طی این بررسی‌ها به وضوح مشخص شده حیات بر روی این کره خاکی بدون وجود خورشید، از بین خواهد رفت و امکان زنده ماندن انسان‌ها به هیچ عنوان وجود ندارد. اما پس از خاموش شدن خورشید، روند زوال حیات بر روی کره زمین چگونه خواهد بود؟

در ویدیویی که امروز برای شما تدارک دیده‌ایم، سعی کرده‌ایم تا روند فعل و انفعالات کره زمین و حیات آن را پس از نابودی خورشید مرور کنیم. در واقع، می‌خواهیم شما را با این واقعیت آشنا کنیم که خورشید در زندگی ما تا چه حد تأثیرگذار است و نبودش چه عواقبی را به دنبال خواهد داشت. پس در ادامه حتماً با ما در دیجی رو همراه باشید.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
eftekharifar
eftekharifar
4 سال قبل

هیچ کدوم از ویدئوهاتون باز نمیشه. نه این نه بررسی ها
HTTP Error 503. The service is unavailable.

لعا
لعا
3 سال قبل

فیلم باز نمیشه?