موضوع فروش یاهو به طور جدی مطرح شد!

خبر فروش یاهو به طور جدی مطرح شد!
خبر فروش یاهو به طور جدی مطرح شد!

به نظر می‌رسد سهامداران یاهو گاه و بی‌گاه به فکر فروش این کمپانی می‌افتند، اما براساس خبرهای منتشر شده‌ی جدید به نظر می‌رسد این بار فروش یاهو به طور جدی دنبال می‌شود، چرا که CNBC و New York Times مدعی شده اند که سهام داران این غول اینترنتی به طور جدی به فکر فروش سهام باقی مانده‌ی خود در کمپانی  Alibaba  و همچنین بیشترین سهام خود در یاهوی ژاپن هستند که در حقیقت تمامی کسب و کار یاهو محسوب می‌شود.

به نظر می‌رسد انتظار برای شنیدن خبرهای تکمیلی چگونگی فروش یاهو یک سال و یا مقداری بیشتر به طول بیانجامد اما اینطور که پیداست خبر رسمی فروش این کمپانی به زودی اعلام خواهد شد.

در حال حاضر این کمپانی هیچ گونه اظهار نظری دراین رابطه نکرده است. اگر موضوع فروش یاهو حقیقت داشته باشد باید دید مدیر عامل این کمپانی، ماریسا مایر که قول‌های زیادی برای سوددهی دوباره یاهو داده بود چه چیزی برای گفتن خواهد داشت.

منبعengadget
لینک کوتاه
هاشم رضاپور
هاشم رضاپور فعالیت خودش را از روزهای اولیه در دیجی رو آغاز کرده و علاقه زیادی به تکنولوژی داره! او چندین سال در حوزه های مختلف علوم رایانه ای، از شبکه گرفته تا برنامه نویسی و طراحی کار کرده و هم اکنون به جز نوشتن در دیجی رو به توسعه و طراحی وب نیز مشغول است.