ثبت نام برای تست بتای آپدیت بزرگ پلی استیشن 4 شروع شد

پیش از این خبرهایی را در مورد عرضه آپدیت بزرگ کنسول نسل هشتمی سونی در آینده ای نزدیک خدمت شما ارائه کرده بودیم و حال به نظر می رسد تست بتای آپدیت بزرگ پلی استیشن 4 به زودی آغاز خواهد شد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

سونی به تازگی برنامه تست بتای نرم افزار پلی استیشن 4 را برای همه کاربران فعال کرده است و آن ها می توانند برای تست آخرین نسخه فرم ویر این کنسول قبل از انتشار عمومی آن، ثبت نام کنند. اگر شما هم یکی از دارندگان کنسول پلی استیشن 4 سونی هستید و می خواهید در این برنامه شرکت کنید، باید هر چه سریعتر اقدام به ثبت نام کنید، زیرا طبق اعلام سونی تعداد محدودی از کاربران برای انجام این تست انتخاب خواهند شد.

تست کننده های بتا، اولین نسخه از آپدیتی که سونی آن را “آپدیت بزرگ بعدی نرم افزار سیستم” می نامد و قرار است در ماه سپتامبر عرضه شود، دریافت خواهند کرد و اگر در حین استفاده از آن مشکلی پیش بیاید می توانند به نسخه پایدار 2.57 بازگردند. سونی هنوز به صورت دقیق جزئیات این آپدیت بزرگ را اعلام نکرده است.

شایان ذکر است که رقیب اصلی سونی، یعنی مایکروسافت نیز برنامه تست بتای مشابهی را با نام “برنامه پیش نمایش ایکس باکس” برای هر دو کنسول ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 راه اندازی کرده است.

theverge

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد