متولدین چه ماه‌هایی بیشتر پتانسیل میلیاردر شدن را دارند؟

طبق آماری که از تاریخ تولد برترین میلیاردهای سال 2016 بدست آمده، رایج ترین ماه‌های تولد میان این افراد مشخص شده اند.طبق این آمار، حدود 12% ازمیلیاردهای دنیا بین 23آگوست تا 22سپتامبر به‌دنیا آمده‌اند. به‌عبارت‌دیگر اکثر میلیاردرها متولد برج سنبله، دوشیزه و یاهمان سمبل ماه شهریور هستند.

دیگر سمبل‌های رایج میان میلیاردرها قوچ(ماه فروردینعقرب(ماه آبان) می‌باشد و ازسوی دیگر اگر شما متولد برج قوس (آذر) یا برج خرچنگ (ماه تیر) باشید، احتمال میلیاردر شدن شما کمتر است.طبق آمار به دست آمده، ازمیان 20 میلیاردر برتر دنیا، هیچکدام متولدین این دوبرج نبوده‌اند!

درادامه لیستی ازمیلیاردرهای برتر به همراه تاریخ تولد آن‌ها آمده است. با دیجی رو همراه باشید.

دوشیزه

Warren Buffett، متولد 30 آگوست 1930

احتمال میلیارد شدن متولدین برج دوشیزه به دلیل دقت بالای‌شان زیاد است. هوش تحلیلی آنها هرگز ذره‌ای از اطلاعات را از دست نمی‌دهد. و ذهن آنها مانند یک سیستم ثبتی است که  می‌داند کدام اطلاعات را چه زمانی استفاده کند.

Warren Buffett به‌عنوان موفق‌ترین سرمایه گذار قرن بیستم شناخته می شود، اما اگر به او نگاه کنید ممکن است او را با یک حسابدار اشتباه بگیرید! مخصوصا که او هنوز هم درخانه ای که درسال1957 خریده زندگی می‌کند!

ارزش خالص وارن بافت 75.2 میلیارد دلاراست.

عقرب

Bill Gates، متولد 28 اکتبر 1955

برج عقرب تمام ویژگی های شخصیتی لازم برای میلیاردرشدن را دارد اگر فرد اهل کار و کارآفرینی باشد. این افراد به شدت در کارهایشان موفق بوده و هیچ رازی را نمی‌توان از آن‌ها مخفی کرد. آن‌ها حتی سعی می کنند به طرق مختلف رقیبان‌شان را ازسر راه کناربزنند تاخودشان صدرنشین شوند. کاریزما و قدرت جذب آن‌ها باعث می شود دیگران هیپنوتیزم شده و درمحصولات آن‌ها سرمایه‌گذاری کنند.

به همین دلیل هم هست که بیل گیتس مثال عالی‌ای برای یک میلیاردر ماه عقرب است. او به معنای واقعی باوردارد که هیچ‌چیز نمی‌تواند بر سر راه او برای رسیدن به موفقیت قراربگیرد.

ارزش خالص دارایی بیل گیتس 89.7 میلیارد دلار است.

قوچ

Larry Pege، متولد 26 مارس 1973

قوچ ازمیان برج‌های دیگر به شدت رقابت‌طلب‌تر است و وقتی چیزی می‌خواهند برای به‌دست‌آوردنش آسمان را به زمین دوخته و خودرا به آب و آتش ‌می‌نند و به‌همین دلیل هم جای تعجب نیست که بسیاری ازمیلیاردرها متولد این ماه باشند. افراد متولد این ماه حس می کنند که باید اولِ همه چیز باشند وبه‌همین دلیل اغلب اوقات به شدت انگیزه دارند.

بااین‌همه جای تعجبی نیست که هم‌بنیان‌گذار گوگل هم متولد این ماه است. Larry Pege به معنای واقعی، خواب چیزی شبیه گوگل را می‌دید و آخر هم ماه تولدش او را به این رویا رساند. اوبه همراه Sergey Boin راهی ایجاد کرد که در این دنیای شلوغ اینترنت ،هرکس هرچیزی که می خواهد را سریع پیداکند.

ارزش خالص دارایی لری پگ 49.3 میلیارد دلار است.

البته ماه تولد تنها دلیل میلیادر شدن نیست و قطعا هرکسی با هر ماه تولدی می‌تواند به موفقیت دست پیدا کند.

منبع omgnews

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.