با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

وقتی به قتل فکر می‌کنیم به یاد چاقو، اسلحه، طناب و اینطور چیزها میافتیم. اما گاهی اوقات افراد به شکلی به قتل می‌رسند که فکرش را هم نمی‌کنیم! در ادامه ما با شما 23 وسیله که به عنوان آلت قتاله استفاده شده‌اند را به اشتراک می‌گذاریم و شدیدا توصیه می‌کنیم که وقتی با کسی به طور فیزیکی دعوایتان شد دست به هیچ وسیله‌ای برای حمله به آن شخص نزنید، چراکه ممکن است در کمال ناباوری او را به قتل برسانید( البته این مسئله درمورد دفاع از خود صدق نمی‌کند). در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

۱.کپسول آتش نشانی

www.campusfiresafety.com hasici pristroje012 600x450 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

در آپریل ۲۰۱۰، مردی در دفاع از دوستش که داشت با یک نفر دعوا می‌کرد، با کپسول آتش نشانی به جمجمهٔ آن مرد زد؛ او پس از ۳ روز در بیمارستان درگذشت.

۲. چتر

davekny.com Davek Umbrella Elite Open Straight 1024x1024 600x412 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

در سال ۲۰۱۲، یک مرد ۴۰ سالهٔ آلمانی در حال راه رفتن اتفاقی بر سر راه یک غریبه که چتر داشت قرار گرفت. مرد غریبه بدون هیچ هشداری با نوک چترش به کمر مرد دیگر زد. ظاهرا سر چتر سوزنی حاوی جیوه داشته که پس از تزریق جیوه به بدن مرد او به کما رفته و هیچوقت بیدار نشده‌است.

۳. صندلی

tablebases.com walnut wood ladder back restaurant chair   solid wood seat  1 600x600 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

تابحال چندین قتل با استفاده از صندلی رخ داده اما احتمالا ظالمانه‌ترین آن در دسامبر ۲۰۱۳ در لندن اتفاق افتاده است. یک گروه ۶ نفره از نوجوانان پس از بحثی، به یک پسر دیگر حمله‌ور شدند. پسر که  ضربهٔ شدیدی توسط صندلی به سرش خورده بود پس از ۲ هفته درگذشت.

۴. شلوار ورزشی

stupiddope.com best sweatpants 2014 600x441 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

در آپریل سال ۲۰۰۶، یک مرد ۶۱ ساله یک دختر ۲۹ ساله را با شلوار ورزشی خفه کرد. مرد متهم به قتل درجه اول شد.

۵. شیشهٔ خیارشور

www.sillysimpleliving.com Giant Pickle Jar 547x600 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

یک مرد ۵۵ ساله، یک پسر ۱۲ ساله را استخدام کرد که سگش را به گردش ببرد. بعد مشخص شد که آن مرد آدم درستی نبوده و از پسر سوء استفاده میکرده است. بعد از یک سال که پسر از دست آزارهای مرد به سطوح آمده بود، با یک شیشهٔ خیارشور به او حمله کرد و برای اینکه مطمئن شود او مرده چندباری هم با چاقو به او زد. با اینکه قاضی قضیهٔ او را شنیده بود، باز هم او را محکوم به ۵ سال حبس تعزیری کرد.

۶. بیل

www.mage .gardenware.com .au garden shovel evergreen open socket bulldog tools australia 600x417 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

در مارچ ۲۰۱۴، مایکل ۴۲ ساله از یک بیل برای قتل مارکوس ۲۵ ساله در یک دعوا استفاده کرد. جونز برادر مارکوس، به سینهٔ مایکل شلیک کرد و بعد متهم به شلیک و اقدام به قتل شد. مایکل هم بعد از اینکه از بیمارستان مرخص شد متهم به قتل شد.

۷. تفنگ میخ زن

www.directindustry.com pneumatic nail guns 24061 3008029 600x600 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

این وسیله جان یک دانشجوی ۲۷ سالهٔ چینی را در سال ۲۰۰۸ در استرالیا گرفت. جسد او در یک فرش پیچیده شده بود و هیچ مدرک دیگری در دست نبود. ۳۴ میخی که به جمجمهٔ او شلیک شده بودند دلیل اصلی مرگ او بودند.

۸. توپ بولینگ

m.ztopics.com bowling 600x400 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

یک پسر ۱۴ ساله برای کشتن همسایهٔ ۵ سالهٔ خود از یک توپ بولینگ استفاده کرد، آن هم فقط به خاطر اینکه آن پسربچهٔ ۵ ساله اعصاب او را خرد کرده بوده است. با اینکه پسر ۱۴ ساله نوجوان محسوب می‌شد اما برایش ۲۳ سال حبس بریدند.

۹. آباژور

bedarthome.com Living Room Floor Lamps 945 600x600 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

در سال ۲۰۱۲، هنگامی که Bryant و Georgia وارد مشاجره‌ای با William شدند؛ Bryant با استفاده از آباژور ضربات مکرری را به سر ویلیام زد که همین موجب مرگ وی شد.

۱۰. بطری بازکن

www.corkscrewsonline.com barley twist direct pull corkscrew 600x494 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

در سال ۲۰۰۸، خانوادهٔ Murat st. Hilaire او را در حالی که بطری بازکن هنوز داخل سرش بود در اتاق خوابش پیدا کردند.

۱۱. خودکار

warosu.org 1399937782753 600x270 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

در سال ۲۰۰۷، جیسون ۲۱ ساله که یک دانشجوی فارغ التحصیل نشدهٔ حسود بود، ربکای ۲۶ ساله را با ضربات خودکار به قتل رساند. ۲ روز بعد کارکنان دانشگاه ربکا را با ۹۳ ضربهٔ خودکار که به سر، سینه، گردن و بدنش خورده بود پیداکردند.

۱۲. گیتار

electricguitar.umwblogs.org fender dave murray stratocaster 600x450 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

در اکتبر سال ۲۰۱۱، کشیش کلیسایی در تگزاس توسط گیتار الکتریکی یک مرد ۳۳ ساله به قتل رسید. هنگامی که پلیس وارد صحنه شد برای متوقف کردن مرد مجبور به استفاده از شوکر شد چراکه او به شدت در چند روز پیش از قتل دچار پارانویا شده بوده است.

۱۳. اره برقی

www.funnyjunk.com Bestfoxgirl rolled image but the  af63aa54bbc3bcd022a718f773e3029f 600x330 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

اره برقی یکی از کشنده‌ترین ابزاری است که تابحال برای قتل استفاده شده. در آپریل سال ۲۰۱۰، Jose Corona نه تنها از یکی، بلکه از ۲ اره برقی برای تکه تکه کردن همسرش استفاده کرد و سپس بدن بی‌سر او را به خیابان کشید. جسد او را یک پستچی پیداکرد.

۱۴. پای مصنوعی

www.horizonprolabs.com product1 2 600x544 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

در سال ۲۰۱۱، زنی بی‌خانمان نامزدش را با پای مصنوعی‌اش کشت. طبق تحقیقات پلیس، زن پای مرد را در آورده و تا سرحد مرگ، او را با آن کتک زده است.

۱۵. شمشیر

uniqueblogsite.blogspot.com tumblr m4hiqxUXli1r10ux5o1 1280 600x399 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

در سال ۲۰۰۴، مایکل دوست و هم اتاقی‌اش ریکاردو را با یک شمشیر به قتل رساند. انگیزه‌ قتل ظاهرا مشاجره‌ای بر سر یک بالش بوده است.

۱۶. قاشق

thewhitetable.co .uk CU249606 600x401 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

وقتی ریچارد تلاش کرد که از تیموتی که معلولیت داشت دزدی کند، تیموتی سعی کرد از خود دفاع کند و درنتیجه ریچارد یک قاشق برداشت و آن را چنان پشت سر او زد که موجب پاره شدن سرخرگ سر  و خونریزی وی در حد مرگ شد.

۱۷. مایکرویو

www.photo dictionary.com 6159microwave oven 600x357 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

در سال ۲۰۰۸ یک نفر از مایکرویو برای کشتن دختر ۲۸ روزه‌اش استفاده کرد. این نوزاد به مدت ۲ دقیقه داخل مایکرویو قرار داده شده بود و کمی بعد از بیرون آوردنش درگذشت. این فرد به حبس ابد محکوم شد!

۱۸. کفگیر

spatulaplanet.com 61WoE1vIJYL. SL1500  600x271 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

حتی یک کفگیر هم به عنوان آلت قتاله استفاده شده. Angelas با استفاده از کفگیر دختر ۵ ساله‌اش را تا سر حد مرگ کتک زد. وقتی امدادگران رسیدند آثار ضرب و شتم روی بدن کودک را دیدند و اندکی بعد پلیس قطعات شکستهٔ کفگیر را پیداکرد و پرونده با محکوم شدن Angelas به حبس ابد مختومه شد.

۱۹. کنسول ایکس باکس

www.amazon.co .uk xbox3604gbconsolecontroller 600x398 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

در آپریل سال ۲۰۱۳ جسد یک زن ۲۰ ساله در کنار یک کنسول ایکس باکس ۳۶۰ خونی پیداشد. بعدا مشخص شد که نامزد او از کنسول برای کتک زدن او استفاده کرده بوده است.

۲۰. صفحهٔ شطرنج

en.wikipedia.org Chess board opening staunton 600x390 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

طبق افسانه‌های وایکینگ مربوط به قرن ۱۴، ۲ نفر در حال بازی شطرنج دعوایشان می گیرد و اول مهره‌ها را به سمت هم پرت می‌کنند اما  بعد یکی از آنها صفحهٔ شطرنج قدیمی و سنگین را برداشته و بر سر دیگری می کوبد! مضروب درجا از دنیا رفت.

۲۱. کفش

www.macys .com .co JT 17 3 1000x1000 600x600 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

یک معلم ۲۱ ساله‌ی اهل ویرجینیا در حین مشاجره با پدرش در سال ۱۹۳۵، او را با کفش پاشنه بلندش به قتل رساند و پس از آن به ۲۵ سال زندان محکوم شد.

۲۲. طناب بازی

www.proimpactsports.com Blue Jump Rope 1 600x581 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

در سال ۲۰۰۷ به یک کودک ۵ ساله تجاوز شد و بعد هم با طناب بازی‌اش داخل کمدشان به دار آویخته شد. متاسفانه این مادربزرگش بود که کودک را در آن حال پیداکرد.

۲۳. در پوش سیفون توالت

images 1 - با 23 وسیله‌ی عجیب که برای قتل استفاده شده‌اند، آشنا شوید

 

در سال ۲۰۰۶ مشاجره‌ای میان یک مرد و معشوقه‌اش رخ داد که در آن مرد خواستار قطع رابطه‌شان بود. بحث و مشاجره آنقدر بالاگرفت که مرد درپوش توالت را برداشت و با آن بر سر معشوقه‌اش زد و بدین ترتیب رسما رابطه‌شان را تمام کرد!

منبع list25

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar