اپل واچ سری 4 در مقابل اپل واچ سری 3

همان طور که می‌دانید اپل چند روز پیش در آخرین رویداد خود در سال 2018، اقدام به رونمایی از جدیدترین دستاورد خود در صنعت ساعت‌های هوشمند نمود؛ اپل واج سری 4 با نمایشگری بزرگتر.

اپل واچ سری 4 همراه با ویژگی‌هایی از جمله ثبت ضربان قلب و تشخیص سقوط فرد از بلندی می‌باشد که با این ویژگی‌ها می‌تواند زندگی انسان را نجات دهد که در نوع خود بسیار جالب و منحصر به فرد است. اما شاید اولین چیزی که توجه ما را در مورد سری 4 به خود جلب می‌کند مقایسه‌ی فضای نمایشگر آن با سری 3 باشد.

اپل بیان داشته است که صفحه نمایش سری 4 در مقایسه با نسل قبلی بیش از 30 درصد رشد کرده است، اما آیا واقعا این مقدار تفاوت را به طور کامل می توان دید؟

اپل به طور معمول یک پس زمینه سیاه و سفید را در ساعت‌های ساخت خود ارائه می‌دهد، بنابراین این تفاوت در استفاده منظم و روزمره به راحتی قابل مشاهده نیست. اما خوشبختانه شما می‌توانید این تفاوت را برای هر دو ساعت در این صفحه و تصویر زیر ببینید و مقایسه کنید. جالب توجه این است که اپل در سری 4، گوشه‌های این صفحه نمایش را کاهش داده، گرد کرده و به محدوده‌ی نمایشگر افزوده است.series 4 vs series 3 - اپل واچ سری 4 در مقابل اپل واچ سری 3

البته تفاوت‌های بسیاری در بین سری جدید اپل یعنی سری 4 و سری 3 وجود دارد، اما ما در این مطلب یکی از این ویژگی‌ها را مورد توجه قرار دادیم که بیشتر از نظر ظاهری دیده می شود و باقی تغییرات مربوط به قطعات داخلی این ساعت هوشمند است.

منبع phonearena

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.