احتمال معرفی اسپیکر هوشمند اپل در ماه آینده

بالاخره محصول اپل آماده رقابت با آمازون اکو (Amazon Echo) و گوگل هوم (Google Home) شده است.

طبق آخرین گزارش‌های رسیده از منابع معتبر، شرکت اپل قصد دارد تا اسپیکر هوشمند خود که در آن از دستیار سیری (Siri) استفاده شده است را در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان این شرکت در اوایل ماه ژوئن معرفی کند.

مینگ چی کو (Ming Chi Kou) تحلیلگر موسسه KGI Securities نیز اظهار داشته که احتمال معرفی اولین محصول هوشمند خانگی اپل در کنفرانس WWDC بیش از 50 درصد است. طبق گزارشات رسیده از خبرگزاری MacRumors اسپیکر جدید اپل که دارای کیفیت صدای فوق‌العاده‌ای نیز هست در نیمه دوم سال 2017 وارد بازار خواهد شد و قیمتی بیش از آمازون اکو دارد.

کنفرانس WWDC هرساله به میزبانی اپل برگزار شده و در آن جدیدترین برنامه‌های نرم افزاری و سخت افزاری این شرکت معرفی می‌شود.

به نظر می‌رسد که محصولات هوشمند خانگی جدیدترین بخش بازارند که شرکت‌های مختلف برای ورود به آن با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. این بخش که با نام اینترنت اشیاء نیز شناخته می‌شود شامل تمام محصولات الکترنیکی در خانه است و قصد دارد تا این وسایل را با استفاده از اینترنت به یکدیگر متصل کند. پیش از این آمازون و گوگل با عرضه محصولاتی به نام اکو و هوم وارد این بازار نوپا شده و اپل فاصله زیادی با این شرکتها دارد.

Apple Echo

اخبار مربوط به اسپیکر هوشمند و دوربین دار اپل برای اولین بار حدود یک سال پیش منتشر شده بود، با اینحال اپل تاکنون هیچ اظهار نظر رسمی در این خصوص نداشته است.

منبع Cnet
مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.