ابرخودرو الکتریکی آئودی 23 آگوست رونمایی می شود

شرکت آئودی ماه گذشته خبر از توسعه یک اتومبیل سوپراسپرت کانسپت الکتریکی داد که در ماه آگوست رونمایی می‌شود. نام این ابراتومبیل PB 18 e-tron بوده و برنامه‌ریزی شده در اواخر ماه آگوست معرفی شود.

این مدل در دفتر طراحی مالیبو کالیفرنیا آئودی طراحی شده و براساس آخرین گزارش‌ها در 23 آگوست رونمایی می‌شود. ابراتومبیل جدید در جریان مسابقات Rolex Monterey Motorsports Reunion reception در پیست Laguna Seca رونمایی خواهد شد.

شاید PB 18 e-tron اولین سوپراسپرت کانسپت الکتریکی آئودی به شمار رود اما اولین اتومبیل کانسپت این شرکت مطرح نیست. این شرکت آلمانی پیشتر اعلام کرد که می‌خواهد تا 2020 سه مدل الکتریکی راه‌اندازی کند که تاکنون سه مدل رونمایی شدند. از جمله باید به شاسی‌بلند e-tron کانسپت معرفی شده در CES 2016، مدل اسپرت‌بک e-tron در نمایشگاه اتومبیل شانگهای 2017 و در نهایت Elaine کانسپت اشاره کرد

مدل Elaine کانسپت یک کراس‌اوور اسپرت با استایل X6 بی ام و بود که بسیار موردتوجه قرار گرفت. این مدل می‌تواند با یک بار شارژ مسافت 480 کیلومتری را سپری کند. یکی از ویژگی‌های بارز Elaine برخورداری از هوش مصنوعی برای یافتن جای پارک محسوب می‌شد.

به هر حال جهت کسب اطلاعات بیشتر کانسپت الکتریکی PB 18 e-tron باید تا اواخر ماه آگوست به انتظار نشست.

منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar