آئودی بزودی مدل مفهومی E-tron را معرفی خواهد کرد

آئودی قرار بود تا سال 2020، سه خودروی الکتریکی جدید معرفی کند و ظاهرا دارد تلاش می‌کند به گفته‌ی خود وفادار بماند! طبق اعلام این خودروساز آلمانی، مدل مفهومی E-tron به زودی و در نمایشگاه خودروی شانگهای معرفی خواهد شد. همان طور که از اسم این خودرو پیداست، E به الکتریکی بودن خودرو اشاره می‌کند. آئودی با ساخت مدل E-tron قصد دارد که به صورت جدی وارد بازار خودروهای تمام الکتریکی بشود. قبلا مدیران آئودی پیش‌بینی کرده بودند که در آینده‌ی نزدیک، یک سوم خودروهای جهان الکتریکی خواهد بود(اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، آن‌ها برای سال 2022 این پیش‌بینی را کرده بودند). تولید مدل E-tron هم تلاش آئودی برای در دست گرفتن بخشی از بازار خودروهای الکتریکی در آینده خواهد بود.

آئودی ایترون

مدلی که در نمایشگاه خودروی شانگهای معرفی می‌شود قرار است یک شاسی بلند کوپه باشد. انتظار می‌رود در ساخت چراغ‌های جلو و عقب این خودرو، شاهد یک تکنولوژی جدید از طرف آئودی باشیم. تا همین اواخر اطلاعات زیادی از مشخصات این خودرو از طرف آئودی اعلام نشده بود و آئودی تنها یک ویدئو درباره این خودرو در شبکه‌های اجتماعی آلمانی پخش کرده بود که البته از آن هم نمی‌شد اطلاعات زیادی بدست آورد! تمرکز این ویدئو بیشتر روی چراغ‌های خودرو بود که همان طور که گفتیم ظاهرا آئودی قرار است از یک تکنولوژی جدید در آن‌ها استفاده کند.

آئودی ایترون

اطلاعات دیگری از این خودرو منتشر نشده ولی از تصاویر منتشر شده این طور به نظر می‌رسد که آئودی ایترون قرار است چیزی فراتر از یک شاسی بلند معمولی باشد!

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع car magazine
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها