اولین همایش ری‌اکت – React در ایران برگزار شد

اولین همایش ری‌اکت – React، یازدهم بهمن ماه در تالار علامه دانشگاه تهران با حضور بیش از 400 نفر از مدیران فنی، برنامه‌نویسان و علاقمندان این حوزه برگزار شد. در این همایش که اجرای آن به عهده آرش سروری بود، ابتدا وحید محرابی از پرداخت الکترونیک سداد تاریخچه ری‌اکت را معرفی کرد. سپس مهدی خسروی از دیجیاتو به دلایل انتخاب ری‌اکت نیتیو پرداخت و پس از آن آرش سلیمانی از شرکت ریسمان در رابطه با معماری‌های نوین و پیاده‌سازی پروژه‌های پیچیده صحبت کرد.

در ادامه احسان مجدآبادی از چارگون به استفاده از ری‌اکت در پروژه‌های بزرگ سازمانی پرداخت و مسعود آل علی در مورد تجربه دیجی‌کالا در استفاده از ری‌اکت صحبت کرد. آخرین ارائه نیز از ابراهیم بیاگوی با موضوع کروم و تست بود.

بعد از ظهر و پس از زمان استراحت، پنل مدیران با حضور شهباز توکلی از چارگون، مهدی یگانه از ریسمان، سیدرضا یوسف‌بیک از بهسازان ملت و نادر نقوی از سداد برگزار شد و در آن مدیران از تجربه مهاجرت به تکنولوژی‌های جدید و آموزش نیروهای خود صحبت کردند.

آخرین بخش برنامه، پنل پرسش و پاسخ بود که در آن سخنرانان و اعضای پنل به سوالات شرکت‌کنندگان پاسخ گفتند.

طبق اعلام گروه برگزارکننده، همایش ری‌اکت ایران به صورت سالانه با حمایت شرکت‌های بزرگ نرم‌افزاری برگزار خواهد شد و اهداف این جامعه کاربری محدود به همایش نخواهد بود و این همایش آغازی بود برای ایجاد جوامع کاربری و همکاری با شرکت‌ها و سازمان‌ها، آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌های کشور که اطلاعات و اخبار آن از طریق سایت www.reactiran.com قابل دسترسی است.

React

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar