اولین همایش ری‌اکت React در ایران برگزار می‌شود

امروز در یک نشست خبری، شرکت ریسمان خبر از برگزاری اولین همایش ری اکت در ایران داد.

در این نشست خبری که با حضور رسانه‌ها و نماینده‌ی چند شرکت داخلی برگزار شد، آقای آرش سروری به عنوان دبیر اجرایی این برنامه، چندین سوال در مورد همایش و فناوری ری‌اکت مطرح نمود و سخنرانان نیز توضیحات خود را ارائه نمودند.

در ابتدای این نشست خبری، آقای مهدی یگانه، از شرکت ریسمان در مورد دلیل برگزاری همایش ری اکت در ایران صحبت کرد و وحید محرابی از شرکت سداد نیز خبر از استفاده از فناوری ری اکت در برنامه های سداد داد.

ری‌اکت یک کتابخانه جاوااسکریپت و متن‌باز است که توسط فیسبوک عرضه شده و در حال حاضر شرکت‌های بزرگی، مانند اینستاگرام، مایکروسافت و اوبر از این فریم ورک در اپلیکیشن های خود استفاده می کنند و در داخل کشور نیز، دیجی کالا، سداد و چند شرکت دیگر این فناوری را در بسترهای خود به کار گرفته‌اند. از مهم ترین مزیت‌های React می توان به عملکرد و سرعت بالا و منبع باز بودن آن اشاره کرد. این تکنولوژی در بسیاری از پروژه‌های بزرگ دنیا استفاده شده و یکی از سریعترین و محبوب‌ترین کتابخانه‌های تحت وب به شمار ‌می‌رود.

digiro 4403 750x430 - اولین همایش ری‌اکت React در ایران برگزار می‌شودبه زودی اولین همایش ری اکت با هدف بررسی تکنولوژی ری‌اکت (React) برای استفاده در وب و موبایل برگزار می‌شود و در این مراسم سخرانانی از شرکت دیجی‌کالا، ریسمان، چارگون، سداد و … حضور خواهند داشت.

این همایش در تاریخ 11 بهمن 1397 از ساعت  9 صبح تا پنج بهمن ماه در تالار علامه کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. به منظور ثبت‌نام در همایش به وب‌سایت reactiran.com  مراجعه کنید و با استفاده از کد تخفیف reactiran از 50 درصد تخفیف ثبت‌نام بهره‌مند شوید. 

همچنین برای همایش ری‌اکت یک هشتگ در نظر گرفته شده و شما می توانید با جستجوی هشتگ #react97 در شبکه‌های اجتماعی، اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کرده و آن را دنبال کنید.

digiro 4359 750x430 - اولین همایش ری‌اکت React در ایران برگزار می‌شودسخنرانان اصلی:

  • آرش سلیمانی از شرکت ریسمان
  • مسعود آل علی ار دیجی‌کالا
  • احسان مجدآبادی از چارگون
  • مهدی خسروی از دیجیاتو
  • وحید محرابی از سداد

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar