به زودی می‌توانید در فیس‌بوک مسنجر، ایموجی dislike را برای کامنت دوستان خود بگذارید!

در کنار متوقف کردن انتشار خبرهای جعلی در فیس‌بوک، به تازگی خبر اضافه شدن دکمه dislike به عنوان یکی از گزینه‌های احتمالی برای کاربران این شبکه اجتماعی منتشر شده است. با وجود اینکه سال‌های زیادی این شایعه وجود داشته ولی هنوز تا به امروز این دکمه را در میان گزینه‌های مختلف فیس‌بوک ندیده‌ایم. اما دیروز خبر اضافه شدن گزینه dislike به فیس‌بوک مسنجر رسماً از وب‌سایت mashable منتشر شد.

در حال حاضر کاربران فیس‌بوک می‌توانند در مکالمات خصوصی خود این واکنش را به پیام‌های نوشته شده نشان دهند که کار کردن با آن همانند نشان دادن واکنش به پست‌های عمومی در فیس‌بوک است. هم‌ اکنون کاربران این شبکه اجتماعی می‌توانند گزینه‌هایی مانند: عشق (love)، خندیدن (haha)، تعجب (wow)، ناراحتی (sad) و عصبانی (angry) را انتخاب کنند. بنا به گزارش وب‌سایت TechCrunch، در حال حاضر کاربران در مسنجر می‌توانند گزینه‌های like و dislike را نیز انتخاب کنند. مسئولان فیس‌بوک در مصاحبه‌ای با این وب‌سایت اعلام کردند که انتخاب گزینه انگشت شست به سمت پایین بیشتر به معنای «نه» می‌باشد، به دلیل اینکه اپ مسنجر بیشتر برای برنامه‌ریزی و جواب دادن سریع به سوالات آری یا خیر است؛ بنابراین با این دو گزینه کارها بسیار راحت‌تر از قبل پیش می‌رود.به علاوه فیس‌بوک در بیانیه‌ای اعلام کرد:

ما همیشه راه‌های مختلفی برای آزمایش مسنجر انجام می‌دهیم تا بتوانیم این اپ را برای کاربرانمان جذاب و جالب باقی نگه داریم. این آزمایش کوچکی است که به کاربر اجازه می‌دهد تا با استفاده از یک ایموجی احساسات خود را به یک پیام نشان دهد.

بنابراین به زودی می‌توانید تمام پیام‌های دوستان خود را dislike کنید! نظر شما درباره اضافه کردن این ایموجی چیست؟

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع mashable
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها