سری جدید بازی Gears of War رونمایی شد[E3 2018]

اولین تریلر بازی Gears 5 (که به نظر می‌رسد نام رسمی این عنوان باشد و خبری از نام Gears of War 5 نباشد!) در کنفرانس مایکروسافت در رویداد E3 2018 به نمایش در آمد؛ این تریلر به ما اجازه می‌داد که باز هم نگاه بیشتری به دل و روده‌ی آدم فضایی‌های مختلف داشته باشیم!

به نظر می‌رسد که جو کلی این بازی کمی تاریک‌تر باشد و علامت Locust دور گردن Kait، یکی از قهرمانان بازی دوباره پدیدار می‌شود. مارکوس فینیکس و پسرش نیز در کنار باقی اعضای گروه Gears of War 4 باز می‌گردند. به نظر می‌رسد که این بار تنوع محیط‌های این بازی به نسبت بازی‌های قبل که کمی یکنواخت بودند، بیشتر باشد و محیط‌های یخ‌زده و جنگل‌های انبوه و راهروهای باریک همگی در این تریلر نشان داده می‌شوند.

ظاهرا بازیکنان در نقش Kait Diaz بازی کنند و خبری از J.D. Fenix، پسر مارکوس به عنوان شخصیت قابل بازی کردن نباشد؛ البته هنوز باید صبر کنیم تا مشخص شود مایکروسافت چه تصمیمی در این باره دارد. به نظر می‌رسد که مارکوس و JD به دنبال ماموریتی جداگانه برای خود باشند و Delmont Walker کیت را همراهی کند.

در گیم پلی بازی دشمنان جدیدی دیده می‌شوند و سلاح‌های Melee جدیدی در کنار تفنگ‌های بزرگ معروف گیرز وجود خواهند داشت. استودیوی Coalition چیزی راجع به بازگشت حالت‌های مختلف بازی و یا بازی Co-op مشخص نکرده است.

گیرز 5 برای کامپیوترهای شخصی و ایکس باکس وان در سال 2019 عرضه خواهد شد. تریلر رونمایی را در ادامه مشاهده کنید.

لینک کوتاه http://bit.ly/2NqANAz
منبع Polygon

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در هنگام ارسال دیدگاه، آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند.

مطالب مرتبط