ال جی وی 30 (LG V30) نسخه‌ی 2018 مجهز به هوش مصنوعی خواهد بود

دو هفته‌ی دیگر، رویداد MWC شروع می‌شود و انتظار می‌رود که ال جی در طی این رویداد، از مدل به روز رسانی شده‌ی ال جی وی 30 (LG V30) خود (نسخه‌ی 2018) رونمایی کند. یکی از ویژگی‌های جدید این دستگاه مجهز بودن به نرم‌افزاری است که به آن قابلیت‌های هوش مصنوعی می‌بخشد. هوش مصنوعی صوتی به کاربر اجازه می‌دهد که فرمان‌هایی به دستیار گوگل بدهد که منحصر به گوشی‌های ال جی هستند. این فرمان‌ها برای باز کردن دوربین در یک حالت خاص استفاده می‌شوند.

سال گذشته، 23 تا از این فرمان‌ها معرفی شدند و امسال هم 9 مورد دیگر به آن‌ها اضافی شد. فرمان‌های جدید شامل این موارد هستند:

– عکس پانوراما

– عکس غذا

– عکس تایم لپس

– ویدیوی اسلوموشن

– عکس در نور کم

– دوربین هوش مصنوعی

– جستجوی عکس

– اسکن کد

– جستجو برای خریدها

به جز تشخیص تصویری که برای جستجو و خرید استفاده می‌شود، ال جی از یک الگو که بر اساس 100 میلیون عکس قرار گرفته است استفاده می‌کند تا در مورد نحوه‌ی تنظیمات دوربین پیشنهاد دهد. دوربین این گوشی 8 حالت از پیش تعریف شده را پیشنهاد می‌دهد که بر اساس چیز‌هایی مانند انعکاس‌ها در تصویر، زاویه‌ی عکس، میزان نور و موارد دیگر، طراحی شده‌اند.

همان‌طور که قبل‌تر اشاره شد، قابلیت‌های هوش مصنوعی ال جی وی 30 (LG V30) بر اساس نرم‌افزار طراحی شده‌اند و نه سخت‌افزار. ال جی قصد دارد که خصوصیات هوش مصنوعی را در مدل‌های دیگری که دارای سخت‌افزار مورد نیاز برای پشتیبانی از آن هستند به کار گیرد. در MWC 2018 احتمالا در این مورد نیز چیزهای جدیدی خواهیم شنید.

بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.