تست خراش، حرارت و مقاومت ال جی وی 30 [تماشا کنید]

چند هفته‌ای از معرفی جدیدترین پرچمدار ال جی می‌گذرد. با معرفی وی 30 بسیاری از کارشناسان این گوشی را یکی از بهترین پرچمداران سال 2017 می‌دانند. کاربران از زمان رونمایی وی 30 منتظر عرضه این گوشی هستد. ال جی تاخیر زیادی در عرضه پرچمدار جدید سری وی خود داشته ولی از چند روز پیش این گوشی در کشورهای مختلف در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

خبرهای مربوط به مشخصات ال جی وی 30 را در مطالب قبلی دیجی‌رو مطالعه نمایید:

برای بسیاری از کاربران مقاومت و سرسخت بودن گوشی هوشمندشان اهمیت زیادی دارد. در سال‌های اخیر شاهد افزایش استحکام گوشی‌های هوشمند بوده‌ایم. در این مطلب ویدیویی از تست خراش، حرارت و مقاومت ال جی وی 30 را مشاهده خواهید کرد. باید دید پرچمدار ال جی تا چه اندازه از خود مقاومت نشان خواهد داد.

ویدیو مربوط به تست ال جی وی 30 را مشاهده نمایید:

همانطور که مشاهده کردید، در تست اول که مربوط به خراش بود، وی 30 عملکرد خوبی داشت. محافظ شیشه‌ای صفحه نمایش از لحاظ مقاومت همانند آیفون 8 و گلکسی نوت 8 بود. ویدیو مربوط به تست خراش، حرارت و مقاومت این دو گوشی را در مطالب پیشین تماشا کنید:

 

قاب پشتی نیز به لطف روکش پلاستیکی مقاومت خوبی در برابر خراش و خش دارد. ولی حسگر اثرانگشت و حاشیه دوربین که از فلز تشکیل شده‌اند در مواجه با کاتر دچار رنگ ریختگی می‌شوند. حسگر اثرانگشت پس از این تست عملکرد درستی نیز ارائه نمی‌کند.

حاشیه‌ها و لبه‌های گوشی نیز فلزی هستند و در مواجهه با اشیا نوک تیز بسیار آسیب پذیرند و امکان دارند دچار رنگ ریختگی شوند.

مرحله دوم تست به صفحه نمایش وی 30 مربوط می‌شد. حرارت مستقیم روی نمایشگر این گوشی قرار گرفت و پس از چند ثانیه نقطه‌ای از صفحه نمایش که در برابر حرارت مستقیم بود، سفید شد و پس از برداشتن حرارت نیز به حالت عادی بازنگشت! در اکثر تست‌های انجام شده چند ثانیه پس از برداشتن حرارت صفحه نمایش به حالت عادی باز می‌گشت.

مرحله آخر این تست مربوط به مقاومت پرچمدار جدید ال جی در برابر خم شدن بود که در این بخش وی 30 عملکرد خوبی داشت.

به طور کلی این دسته از تست‌ها نباید برای شما ملاک انتخاب گوشی ‌تان باشد زیرا هیچ کاربری با گوشی خود همچین رفتاری نمی‌کند. این دست از ویدیوها صرفا برای آگاهی شما از میزان مقاومت پرچمداران مختلف می‌باشد.

لینک کوتاه http://bit.ly/2NtLAJW
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
>