Material Islands: یکی از بهترین تصاویر پس زمینه زنده که باید امتحان کنید

می‌دانیم، تصاویر پس زمینه‌ی زنده می‌تواند در مقایسه با تصاویر پس زمینه‌ی عادی، عمر باتری دستگاه شما را کاهش دهد. اما این را هم می‌دانیم که تنها برای یک بار زندگی خواهیم کرد و از این یک بار باید تمام لذت را ببریم. استفاده‌ی از تصاویر پس زمینه‌ی زنده در گوشی خود، می‌تواند یکی از این لذت‌ها باشید. مخصوصاً اگر این تصاویر زنده‌ی پس زمینه، به اندازه‌ی تصویر پس زمینه‌ی زنده‌ای که ما قصد داریم به شما معرفی کنیم، زیبا، جذاب و خوش ساخت باشد.

بیشتر بخوانید:

Material Islands بدون شک برنامه‌ی تصویر پس زمینه‌ی زنده‌ای است که شایستگی راه‌یابی به اسمارت فون اندرویدی شما را دارد. نکته‌ی متمایز کننده‌ی این تصویر پس زمینه‌ی زنده با سایر برنامه‌های در این زمینه آن است که صرفاً لقب «زنده» را با خود بر دوش نمی‌کشد و دائم یک انیمیشن یکسان را تکرار نمی‌کند. Material Islands به قدری پویا و زنده است که منطبق با زمان هر روز، جلوه‌ی خاصی را از خود به نمایش می‌گذارد و تغییر می‌کند.

در Material Islands با تعدادی جزایر پروازی مینیمالیستی روبرو هستیم که با رنگ‌هایی چشم‌نواز همراهی می‌شوند و با توجه به هر زمان از روز، تغییر می‌کنند. در طول صبح این جزایر با رنگ‌هایی روشن نشان داده خواهند شد، هرچه به ظهر نزدیک‌تر شویم این رنگ‌ها گرم‌تر می‌شوند و به هنگام شب، با رنگ‌های تیره روبرو خواهیم شد.

ایده‌ی توسعه دهندگان این تصویر پس زمینه‌ی زنده بسیار جذاب می‌باشد و مهم‌تر از آن، این توسعه دهندگان توانسته‌اند که به بهترین شکل ممکن ایده‌ی خود را عملی کنند. محیط کاربری این برنامه از نظر بصری، ساده و مینیمالیستی است.

تنها کاری که پس از دانلود و نصب Material Islands لازم است انجام دهید، این است که یک تم انتخاب کنید… همین! البته این گزینه هم در اختیار کاربر خواهد بود که انتخاب کند چه زمانی از طول روز، محیط کاربری تصویر پس زمینه تغییر کند و شخصی سازی را با سلیقه‌ی خود انجام دهد. در پایان اگر تمایل داشته باشید که هم چنان از تصویر پس زمینه‌ی ساده و ایستایی در گوشی اندرویدی خود استفاده کنید، Material Islands مجموعه‌ای بزرگ از تصاویر پس زمینه‌ی دسته‌بندی شده در خود جای داده است که می‌توانید از بین آن‌ها دست به انتخاب بزنید و در پس زمینه‌ی اسمارت فون اندرویدی خود قرار دهید.

دانلود Material Islands از گوگل پلی استور

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phone Arena

دیدگاه خود را ثبت کنید