فیس‌پلیت‌های سفارشی پلی استیشن 5 به فروش گذاشته شدند

پس از رونمایی سونی از پلی استیشن 5، بسیاری از کاربران نسبت به رنگ این کنسول ابراز ناراحتی کردند و گفتند ترجیح می‌دهند بتوانند کنسول جدید سونی را در همان رنگ ساده مشکی تهیه کنند. اما اوضاع وقتی جالب شد که شرکت ژاپنی یک ویدیوی رسمی از کالبدشکافی کنسول نسل نهمی خود منتشر کرد و به این ترتیب مشخص شد که پنل‌های دو طرف موسوم به فیس‌پلیت (Faceplate) که سفید رنگ هستند،‌ به راحتی و بدون نیاز به حتی باز کردن یک پیچ،‌ قابل جداسازی هستند.

اینگونه بود که بسیاری نتیجه گرفتند که این سبک طراحی در واقع به منظور فراهم کردن زمینه شخصی‌سازی بیشتر در ظاهر کنسول می‌باشد. انتظاری که ظاهراً بی‌جا نبوده و امروز در فاصله دو هفته مانده تا عرضه پلی استیشن 5،‌ فیس‌پلیت‌های سفارشی آن در فروشگاه PlateStation 5 به فروش گذاشته شدند.

فروش فیس‌پلیت‌های سفارشی پلی استیشن 5

فیس‌پلیت‌هایی که PlateStation 5 عرضه کرده در رنگ‌های قرمز، آبی،‌ رنگ سبز با طرح استتاری و مشکی است که در این بین رنگ مشکی آن بسیار شیک‌تر و استانداردتر از بقیه به نظر می‌رسد. به این ترتیب، کاربران می‌توانند با پرداخت تنها 39 دلار و بدون نیاز به تعویض کلی قاب، کنسول خود را به هر رنگ و طرحی که دوست دارند تبدیل کرده و ظاهر آن را از حالت پیش فرض خود خارج کنند.

PlateStation 5 ثبت سفارش برای فیس‌پلیت‌های پلی استیشن 5 را آغاز کرده و وعده داده است که سفارش‌ها را به موقع و تا قبل از عرضه رسمی این کنسول، به دست مشتریان خواهد رساند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع beebom
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.