Polarr: برنامه‌ی ویرایش تصاویر فوق‌العاده‌ای که ارزش امتحان کردن را دارد

به احتمال فراوان حداقل یک برنامه‌ی ویرایش‌گر تصاویر بر روی گوشی هوشمند خود نصب دارید. ما تاکنون برنامه‌های چون VSCO, Prisma, Snapseed, Adobe Lightroom, Darkroom, RNI Films و Google Photos را بر روی پلت فرم موبایل پسندیده‌ایم و شاهد تعداد دیگری برنامه‌ی کارآمد، اما کم‌تر شناخته شده هم بوده‌ایم. اما اخیراً با برنامه‌ای مواجه شده‌ایم که استفاده‌ی از آن را به سایرین ترجیح می‌دهیم.

بیشتر بخوانید:

این برنامه Polarr نام دارد. یک ابزار حرفه‌ای و فوق‌العاده برای ویرایش کردن تصاویر که دارای تمامی ویژگی‌های لازم ویرایشی می‌باشد و علاوه بر این تعداد مناسبی از فیلترهای بسیار خوب را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند آن‌ها را بر روی هر عکسی اعمال کنند. در اپلیکشن ویرایش تصاویر Polarr می‌توانید مواردی چون میزان درجه‌ی گرمی رنگ‌ها، میزان سایه بر روی تصویر، درخشندگی و میزان اشباع رنگ‌ها در عکس را تنظیم کنید. در این برنامه هم چنین قابلیت دست‌کاری میزان روشنایی، کنتراست، هایلایت، سایه‌ها و میزان سفیدی و سیاهی تصاویر هم وجود دارد. جزئیات در تصاویر را می‌توان با مراجعه به بخش‌های وضوح و شفافیت ویرایش کرد. در پایان امکان تغییر رنگ‌ها در تصاویر و ویرایش میزان اشباع رنگ هم در این برنامه وجود دارد.

یکی دیگر از قابلیت‌های بسیار جالب در این اپلیکشن، امکان پوشاندن رنگ‌ها می‌باشد. ویژگی که شاید چندان کارآمد نباشد و در استفاده‌های روزمره کاربردی نداشته باشد، اما بدون شک قابلیتی بسیار جالبی است که برای کاربران حرفه‌ای‌تر بسیار مفید خواهد بود.

در عمل اما به نظر می‌رسد که ما هم به مانند بسیاری دیگر از کاربران Polarr دوست داریم که صرفاً بر روی عکس‌های خود، فیلترهای جذاب این برنامه را قرار دهیم. درست است، سایر برنامه‌ها هم چنین امکاناتی را در اختیارمان قرار می‌دهند، اما داشتن گزینه‌های بیشتر همیشه بهتر است، این طور نیست؟ Polarr بی شک می‌تواند گزینه‌ی جایگزین بسیار خوبی برای تمام برنامه‌های تاپ ویرایش‌گر عکس باشد و شایسته‌ی جلب توجه شما می‌باشد.

اپلیکشن ویرایش‌گر عکس Polarr بر روی هر دو پلت فرم آی او اس و اندروید برای دانلود و نصب موجود می‌باشد. این برنامه به صورت رایگان قابل دانلود است، اما البته برای دسترسی به برخی فیلترها و قابلیت‌های ویرایش آن، می‌بایست از طریق پرداخت درون برنامه‌ای، مبلغی را بپردازید. هر چند بدون خرید این ویژگی‌ها هم، برنامه‌ی Polarr می‌تواند کاملاً شما را راضی کند.

دانلود نسخه‌ی اندرویدی برنامه‌ی Polarr از گوگل پلی استور

دانلود نسخه‌ی آی‌اواسی برنامه‌ی Polarr از اپل اپ استور

در پایان می‌توانید تعدادی از قابلیت‌های ویرایشی اپلیکشن Polarr را در تصاویر پایین مشاهده کنید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phone Arena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها