آی پینز

بازی انحصاری PS4 با نام Until Dawn جایزه جالبی برای پیش خرید کنندگان دارد

یک خرده فروش در کشور نیوزلند هدیه جالب و منحصر به فردی برای پیش خرید کنندگان عنوان انحصاری و جدید کنسول پلی استیشن 4، یعنی Until Dawn در نظر گرفته است.

به طور معمول نسخه های پیش خرید بازی های رایانه ای با جوایزی مانند یک اسلحه ویژه و یا یک مرحله خاص در بازی همراه می باشند. در حالت های خاص نیز مجسمه ای از شخصیت های بازی و یا طراحی های هنری بازی درون بسته بندی آن قرار داده می شود. اما مطمئنا نمی توانید حدس بزنید که خرده فروش نیوزلندی چه هدیه ای در نسخه پیش خرید Until Dawn قرار داده است.

این خرده فروش آنلاین با نام Mighty Ape، یک جایخی ویژه برای بازی Until Dawn تدارک دیده است! بله درست متوجه شدید یک جایخی ویژه. به نظر می رسد این هدیه مختص همین خرده فروشی می باشد، زیرا تا کنون هیچ فروشنده دیگری از این جایزه خبر نداده است.

Until Dawn Ice Trayبر روی این جایخی عنوان بازی حک شده است و کاربران می توانند از آن برای درست کردن تکه های یخ با شکل و شمایل لوگوی بازی استفاده کنند. با اینکه این جایزه، بسیار ویژه و خاص به نظر می رسد ولی ممکن است زیاد هم به درد گیمر ها نخورد.

همچنین در وب سایت خرده فروشی Mighty Ape، این بازی تحت عنوان Until Dawn Extended Edition لیست شده است. در این نسخه ویژه از بازی یک مرحله اضافی نیز در قالب DLC به بازی اصلی افزوده شده است و شرکت سازنده وعده داده که در این DLC نیز کیفیتی مشابه نسخه اصلی بازی خواهد داشت و اتفاقات جالبی در آن روی خواهد داد.

بازی Until Dawn یک عنوان ترسناک می باشد که البته همانند بازی Heavy Rain، انتخاب های گیمر در بازی بسیار تاثیر گذار می باشد. هر تصمیمی که بازیکن در طول بازی می گیرد عواقبی دارد و باعث شکل گرفتن داستان بازی می شود. این بازی قرار است در ماه اوت به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه شود.

attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد