تصاویر جدیدی از آیفون 8 با دوربین دوگانه به بیرون درز کرد!

به تازگی طراح و یکی از فاش کنندگان معروف محصولات کمپانی اپل به نام بنجامین گزکین تصاویر جدیدی منتشر و ادعا کرده این تصاویر متعلق به نسل بعدی گوشی‌های آیفون است. این تصاویر زوایای مختلف گوشی را نشان می‌دهند ولی خیلی واضح و دقیق نیستند؛ با این وجود این تصاویر توانسته‌اند حدس‌هایی از بعضی مشخصات فنی گوشی آیفون 8 (iPhone 8) را نشان دهند.

از هفت تصویر منتشر شده، تنها یکی از آن‌ها آرم اپل را در پشت گوشی نشان داده است و به همین دلیل باعث شده بسیاری از افراد این تصاویر را متعلق به آیفون 8 بدانند. در این تصاویر صفحه نمایش گوشی به طور کامل جلوی گوشی را پوشانده است و در زیر صفحه نمایش، نوار باریکی نشان داده شده که شاید محل قرارگیری سنسور اثر انگشت باشد. در این تصاویر به نظر گوشی آیفون 8 ضخامت زیادی دارد ولی آقای گزکین ادعا کرده که ضخامت نسل بعدی گوشی‌های آیفون مشابه گوشی‌های آیفون 7 خواهند بود و حتی ابعاد مشابهی خواهند داشت. از سوی دیگر وی ادعا کرده که سنسور اثر انگشت در داخل صفحه نمایش جایگذاری شده و حاشیه دور تا دور این گوشی رویهم رفته 4 میلی‌متر است. به علاوه در تصاویر منتشر شده می‌توان متوجه دوربین دوگانه در جلو و پشت گوشی و محافظ شیشه‌ای خمیده 2.5 بعدی در دو پنل جلو و عقب گوشی شد. البته تمام این ویژگیهای ذکر شده قبلاً در خبرگزاریهای مختلف منتشر شده بودند.

با این وجود برای اطمینان از شایعات و حدس‌های زده شده، باید تا شهریور یا اوایل پاییز سال جاری صبر کرد. در حال حاضر نظرهای مختلفی درباره مکان سنسور اثر انگشت در آیفون 8 وجود دارد، همانطور که می‌دانید یکی از ضعف‌های گوشی پرچم‌دار سامسونگ گلکسی اس 8 (Samsung galaxy S8) جایگاه سنسور اثر انگشت در کنار دوربین اصلی در پشت گوشی بود. بنابراین برای خبرهای بیشتر از گوشی هوشمند آیفون 8 همراه دیجی رو باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها