آی پینز

گلکسی نوت 7 های ایمن با برچسب S آبی رنگ علامت‌گذاری خواهند شد

با وجود گزارشات متعددی که در مورد انفجار گوشی هوشمند گلکسی نوت 7 منتشر شده است، مطمئناً شما نیز برای خرید این محصول جدید سامسونگ دچار شک و تردید شده‌اید. اما راه چاره چیست؟ چطور می‌توان نسبت به ایمن بودن گلکسی نوت 7 ای که فروشنده پیشنهاد می‌کند، اطمینان حاصل کرد؟

سامسونگ که چند وقت گذشته به شدت درگیر مشکلات گلکسی نوت 7 بوده و حتی در برخی مناطق اقدام به جمع‌آوری این فبلت از بازار نموده است، به منظور اطمینان بخشی به خریداران اقدام به نصب یک برچسب ویژه بر روی نوت 7 های ایمن و بدون مشکل، نموده است. این برچسب که زمینه‌ای سفید رنگ داشته و یک حرف S آبی رنگ بر روی آن نقش بسته است، بر روی جعبه گلکسی نوت 7 هایی که مورد بررسی قرار گرفته‌اند و ایمن بودن آن‌ها تأیید شده است، چسبانده می‌شود و بدین ترتیب خریداران با اطمینان بیشتری می‌توانند محصول موردنظر خود را انتخاب کنند.

برچسب گلکسی نوت 7 های ایمنبا این حال، طبق اعلام شعبه استرالیای سامسونگ، اگر به هر دلیلی خریداران نسبت به صحت و اصل بودن برچسب مشکوک شدند و یا اینکه بخواهند احتیاط بیشتری به خرج دهند، در این صورت:

با تعویض گلکسی نوت 7 های معیوب و ورود جاگزین‌های سالم آن‌ها، خریداران خواهند توانست از طریق کد IMEI درج شده بر روی جعبه بسته‌بندی و بررسی صحت آن از طریق پایگاه داده آنلاینی که از تاریخ 13 سپتامبر (23 شهریور) شروع به کار خواهد کرد، از ایمن بودن گوشی هوشمندی که قصد خرید آن را دارند، اطمینان حاصل کنند. همچنین، مشتریان می‌توانند از طریق تماس با مرکز پاسخگویی سامسونگ، ایمنی و صحت محصول مورد‌نظر خود را بررسی نمایند.

پس با این حساب علاوه بر برچسب S در روی جعبه گلکسی نوت 7، امکان بررسی صحت محصول از طریق کد IMEI آن وجود خواهد داشت و این مورد مطمئناً می‌تواند اطمینان از دست رفته بسیاری از مشتریان سامسونگ را دوباره احیا کند. اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که این اقدامات و راهکارها فعلاً تنها توسط شعبه استرالیای این شرکت اعلام شده و باید منتظر بمانیم و ببینیم برنامه سامسونگ برای اطمینان بخشی مشتریان در سایر مناطق چگونه خواهد بود. شما نیز با اخبار دیجی رو همراه باشید تا به محض انتشار اطلاعات بیشتر در این خصوص از آن مطلع شوید.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها