سری دارک سولز پس از عرضه محتوای دانلودی نسخه سوم، به پایان می‌رسد

پایان سری دارک سولز

پیش از این شایعاتی مطرح شده بود مبنی بر اینکه توسعه دهنده سری بازی‌های دارک سولز، یعنی استودیوی فرام سافتور (FromSoftware) پس از عرضه دارک سولز 3 (Dark Souls 3) کار بر روی این سری بازی‌ها را به اتمام رسانده و بر روی سایر عناوین تمرکز خواهد کرد. در همین راستا امروز رئیس این کمپانی به ارائه جزئیات بیشتری در این خصوص پرداخته که بسیار جالب توجه بوده و شایعات پیشین را تا حدود زیادی تأیید می‌کند. البته هنوز دو محتوای دانلودی برای نسخه سوم باقی مانده که قرار است به زودی عرضه شوند و این سری محبوب را بیش از پیش توسعه دهند.

آقای هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)، رئیس استودیوی فرام سافتور در مصاحبه‌ای که با Polygon داشته به سوالات متعددی پیرامون سری بازی‌های دارک سولز پاسخ داده است. وی در جواب پرسشی با این مضمون که آیا محتوای دانلودی نسخه سوم، پایانی برای مجموعه خواهد بود یا خیر، بی‌درنگ پاسخ داده: بله.

دارک سولز 3او در این خصوص گفته:

زمان رها کردن سری دارک سولز فرا رسیده است. البته من به عنوان رئیس فرام سافتور، به طور کامل احتمال بازگشت به این سری در آینده را تکذیب نمی‌کنم. ممکن است اشخاص دیگری در کمپانی ما وجود داشته باشند که تمایل به ساخت بخش‌های جدیدی از این سری داشته باشند. اما به اعتقاد ما سری دارک سولز با عرضه دو محتوای دانلودی نسخه سوم، پایان خواهد یافت.

شایان ذکر است که اولین محتوای دانلودی دارک سولز 3 که خاکستر آریاندل (Ashes of Ariandel) نام دارد، قرار است در تاریخ 25 اکتبر (4 آبان) عرضه شود و محتوای دانلودی دوم و آخر نیز برای عرضه در سال آینده میلادی برنامه‌ریزی شده ولی هنوز تاریخ دقیقی برای آن اعلام نشده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar