دیجی10: با بهترین لباس عروس‌های سلبریتی‌ها آشنا شوید

آنچه سلبریتی‌ها و افراد مشهور در مناسبت‌های مختلف می‌پوشند برای دوست‌داران مد و فشن چیز مهمی است. لباس عروسی‌هایی که توسط سلبریتی‌ها پوشیده می‌شوند چشم دختران بسیاری که به دنبال طراحی‌ای خاص هستند را می‌گیرد. اگر شما هم دوست دارید با بهترین لباس عروس‌های مختص به سلبریتی‌ها آشنا شوید، در ادامه‌ی این سری از دیجی10 هم، همراه دیجی‌رو باشید.

  1. الیزابت تیلور

او 8 بار عروسی کرد اما ازدواج اولش از همه پر سر و صدا‌تر بود. او در سال 1950 و در حالی‌که 18 ساله بود با کنراد نیکی هیلتون ازدواج کرد و لباس عروسی به قیمت 1500 دلار که آن موقع بسیار گران تلقی می‌شد به تن کرد.

  1. ژاکلین کندی

او همسر 35 امین رئیس جمهور آمریکا جان.اف.کندی است و بنابراین خیلی مهم بوده که در عروسی‌اش شیک باشد. لباس او از حدود 50 متر پارچه‌ی تافته‌ی ابریشمی درست شده بود و همچنان یکی از بهترین لباس عروس‌های سلبریتی‌ها به حساب می‌آید.

  1. گوئن استفانی

او این لباس را در سپتامبر 2002 و در حالی‌که داشت با Gavin Ross dale‌ در لندن ازدواج می‌کرد پوشید. این لباس غیر سنتی سفید صورتی‌اش به عنوان یکی از چشم گیر‌ترین لباس عروس‌های سلبریتی‌ها دسته بندی شده است.

  1. کیت ماس

او این لباس را در حین مراسم ازدواجش با Jamie Hince موزیسین پوشید.

  1. مارتا پترسون

 

مارتا این لباس را وقتی با Jared Followi ازدواج می‌کرد به تن کرد. پرهای دامن این لباس آن را فوق العاده کرده بودند.

  1. کیتی هولمز

کیتی هولمز حین ازدواج با یکی از خوشتیپ‌ترین مردان هالیوود یعنی تام کروز در سال 2006 این لباس عروس را به تن کرد. این لباس که سر شانه‌اش پوشیده نبود توسط ولانتینو طراحی شده بود تا کیتی در مراسمش شبیه یک فرشته بنظر برسد.

4.ایوانکا ترامپ

این لباس رمانتیک الهام گرفته از لباس عروسی گریس کلی می‌باشد و یک لباس توری است که در عین سادگی بسیار چشمگیر است.

  1. گریس کلی

گریس کلی این لباس را هنگام عروسی با پرنس رینیر سوم از موناکو به تن کرد که یکی از گران‌تر‌ین لباس عروسی‌های تاریخ تلقی می‌شود.

  1. چلسا کلینتون

او این لباس را هنگام عروسی با Marc Mezvinsky در سال 2010 پوشید که شامل دامنی شیفون و دوره کمری قلاب دوزی شده می‌شد. این لباس هم در عین سادگی بسیار زیبا و جذاب بود.

۱.کاترین، دوشس کمبریج

این لباس عروس هم که توسط خیلی از دختران لباس عروس قرن تلقی می‌شود الهام گرفته از لباس گریس کلی است. دوسش کمبریج  این لباس فوق‌العاده را که توسط الکساندر مک کویین طراحی شده است را حین مراسم ازدواجش با پرنس ویلیام در آپریل 2011 به تن کرد. این لباس سلطنتی با آستین‌های توری‌اش ماه‌ها زمان برده و الهام بخش بسیاری از لباس عروس‌هایی که بعدا طراحی شده‌اند بوده است.

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع .topteny
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar
tanha
tanha

خیلی جالب بود
ممنون