چگونه یک رابطه‌ی عاشقانه را آغاز کنیم

انسان‌ها از بدو تولد تمایل به بودن در خانواده را در خود پرورش می‌دهند و با گذشت ایام این احساس که برای خود همدمی داشته باشند تبدیل به نیاز می‌شود. نیازی که در کنار فردی مناسب عاشقانه‌‌ای زیبا را می‌سازد. اما متاسفانه انتخاب فردی نامناسب زیان‌های جبران ناپذیری را از لحاظ جسمی و به خصوص روحی بر فرد وارد می‌کند که گاه غیر قابل تحمل می‌شود. اما به راستی شروع یک رابطه‌ی عاشقانه از کجاست و از کجا بفهمیم که عاشق شده‌ایم.

طبق تحقیقات دانشمندان برای عاشق شدن فقط 4 دقیقه کافیست. چشم‌ها این بار سخن می‌گویند و نگاه‌های به هم گره خورده، عشق را می‌سازند و در ادامه با نود دقیقه گفتگوی صمیمی دل‌ها به هم متصل می‌شود و در مجموع در زمانی کمتر از 94 دقیقه عشق شکل می‌گیرد. باید توجه داشته باشید که اگر تا سالیان بعد کسی از همسرتان بخواهد تا تصویری از شما ترسیم کند همواره اولین برخورد را به یاد خواهد آورد پس نباید به سادگی از کنار این دقیقه‌ها گذشت.

در این بین نباید از نقش چشم‌ها غافل بود. بر طبق مطالعات دیگری که انجام شده ، چشم اولین ویژگی است که هم مردان و هم زنان را در ارتباط با جنس مخالف تحت تاثیر قرار می‌دهد و اولین گام در شروع یک رابطه‌ی عاشقانه است. پس اگر می‌خواهید اثری شگفت انگیز بر فرد مقابل داشته باشید به چشم‌های خود اهمیت دهید. چشم‌ها دریچه‌ی ورود شما به قلب طرف مقابل هستند. در حالی که بعضی از مردم خوش شانس هستند که با چشم‌های زیبا به دنیا می‌آیند، که حاوی ضرب آهنگ شاداب و کاملا شفاف است، اما واقعیت این است که بیشتر ما می‌توانیم با کمی تلاش نسبت به پاک کردن پنجره‌های روح و قلبمان کمک کنیم.

عشق

پس اگر چشم‌هایتان دائما سرخ می‌شود از شوینده‌های چشمی استفاده کنید تا مرطوب و روشن شود. اگر عینک استفاده می‌کنید که باعث آزار شماست، لنز را جانشین آن نمایید یا گزینه جراحی لیزریک را بررسی کنید. ابروهای خود را همواره مرتب نمایید و خط ابروی خود را شکل مناسبی دهید تا چشمان شما زیباتر جلوه نمایند.

اگر زیر چشمان شما گود رفته و تیره شده است از پزشکان متخصص پوست کمک بگیرید چراکه این ویژگی باعث می‌شود شما خسته به نظر بیایید. همچنین اعتماد به نفس شما را پایین می‌آورد.

با وجود تمام این کارها گاه باز هم این نگرانی وجود دارد که آیا تاثیری که می‌خواهید، بر طرف مقابل گذاشته‌اید یا نه. پس لبخند را فراموش نکنید. گاه یک لبخند واقعی چشم‌ها را نیز به خنده وا می‌دارد. لبخند چشم پیام شما را خواهد رساند. در حقیقت لبخندی گرم به لب داشتن دومین ویژگی است که بیشتر مردان و زنان متوجه آن می‌شوند.

باید بدانید که خوشبختی مسری و مغناطیسی است. در حقیقت ثابت شده است که تنها با لبخند نه تنها خلق و خوی خود را بهبود می‌بخشید، بلکه آنهایی را که در اطراف شما هستند را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهید.

برای اینکه لبخند جذابی داشته باشید سه عنصر دخالت دارند: دندان‌ها، لب‌ها و چشم‌ها.

پس به دندان‌های خود اهمیت دهید و در صورت نیاز آن‌ها را با کمک داندانپزشک مرتب کنید. لب‌های بی روح نداشته باشید . خوشبختانه لوازم بسیاری برای رفع این مورد وجود دارد.

اما سومین ویژگی که مردان و زنان در اولین برخورد به آن توجه دارند، زبان بدن است. طبق تحقیقات 55 درصد جذابیت اولیه توسط زبان بدن تعریف شده است.

با داشتن اندامی مناسب مطمئنا زبان بدن بسیار گویاتر خواهد بود. بدن سالم به منزله‌ی لاغر بودن نیست. بلکه با ورزش و تغذیه‌ی مناسب می‌توان به این مهم دست یافت. داشتن بدنی عضلانی و جذاب در حقیقت اعتماد به نفس شما را هم بالاتر خواهد برد. پس به تناسب اندام خود اهمیت دهید.

اما با تمام این موارد همواره به خاطر داشته باشید که با هدفی واقعی رابطه‌ی عاشقانه‌ی خود را آغاز کنید و خود را در دل فرد مقابل وارد کنید چرا که این تاثیر بسیار عمیق خواهد بود و نتایج آن آینده‌ی وی را خواهد ساخت.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع www.w24.co.za
مطالب مرتبط
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها محبوب‌ترین‌ها
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
جمشید
1 سال قبل

کلِ این چیزایی که گفتینو یه غرورم نقضشون میکنه ://