بلیط هواپیما

تست خراش، حرارت و مقاومت نوکیا 8 [تماشا کنید]

با توجه به معرفی پرچمداران سال 2017 اکثر کاربران در این برهه از سال به فکر تعویض گوشی و یا خرید گوشی هوشمند جدید هستند. برای بسیاری از مردم مقاومت بالای گوشی در برابر اتفاقاتی که ممکن است برای آن رخ دهد اهمیت زیادی دارد.

این اهمیت طبیعی است، چرا که برای مثال مهم است ما گوشی تهیه کنیم که اگر روزی خراشی روی آن افتاد ظاهر آن تغییرات زیادی نکند و ظاهر آن همچنان جذاب باقی بماند.

در ویدیویی که اخیرا در یوتوب منتشر شده کاربر معروف Jerry اقدام به انجام تست های مختلف روی پرچمدار جدید نوکیا کرده است. تست مقاومت بدنه، مقاومت در برابر خراش و حرارت تست‌هایی هستند که در ویدیو مربوطه مشاهده خواهید کرد و می‌توانید میزان مقاومت این گوشی را با چندین پرچمداری که قبلا ویدیوهای آنها در دیجی‌رو منتشر شده، مقایسه نمایید:

ویدیو مربوط به تست خراش، حرارت و مقاومت بدنه نوکیا 8 را مشاهده نمایید:

همانطور که تماشا کردید قاب جلویی نوکیا 8 با داشتن گوریلا گلس 5 مقاومت بسیار خوبی در برابر خراش داشت. اما همانقدر که قاب رویی گوشی خوب بود، قاب پشتی و لبه‌های این گوشی در برابر خراش آسیب پذیر بودند. البته لنزهای دوربین دوگانه این گوشی با روکش شیشه ای خود نیز عملکرد خوبی داشتند و به طور کلی مقاومت نوکیا 8 در قاب رویی و لنز دوربین ها در برابر خراش بسیار خوب بود.

البته ممکن است این میزان فشار برای ایجاد خراش هیچگاه برای کاربران رخ ندهد ولی ممکن است در یک اتفاق مانند فشار کلیدها در جیب به گوشی یا افتادن آن از دست اندکی رنگ ریختگی یا خراش در قاب پشتی و لبه‌های نوکیا 8 دیده شود.

در تست حرارت نیز پس چند ثانیه مجاورت حرارت در صفحه نمایش پیکسلای نمایشگر به رنگ سیاه درآمدند که پس از برداشتن حرارت به حالت اولیه خود بازگشتند. در تست مقاومت نیز با توجه به بدنه آلومینیومی نوکیا 8، پرچمدار جدید کمپانی فنلاندی مقاومت بسیار خوبی از خود نشان داد.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها