آی پینز

سامسونگ ویدیویی را که در آن گلکسی نوت 7 را به عنوان نارنجک در بازی GTA V نشان می‌داد، مسدود کرد

سامسونگ گلکسی نوت 7 از زمان انفجارش در ماه سپتامبر، به اندازه‌ی کافی سوژه‌ی خنده‌ی کاربران در اینترنت بوده است، اما شاید بهترین شوخی با قضیه‌ی انفجار این فبلت شرکت سامسونگ، متعلق به چیزی باشد که در بازی GTA V دیدیم. در این بازی مشاهده شد که از یک دستگاه گلکسی نوت 7، به عنوان نارنجک منفجر کننده استفاده می‌شود! شرکت کره‌ای سامسونگ البته به نظر می‌رسد که چندان با ما در مورد خنده‌دار بودن این ویدیو موافق نبوده و سعی دارد با ادعای نقض قوانین کپی رایت که به نظر ساختگی می‌رسد، این کلیپ را از یوتیوب حذف کند.

بیشتر بخوانید:

اگر الان برای مشاهده‌ی ویدیوی مذکور در وب سایت اشتراک فیلم یوتیوب اقدام کنید، متوجه خواهید شد که شرکت سامسونگ با استفاده از ابزار گزارش عدم رعایت حق کپی رایت در وب سایت یوتیوب، آن را غیر قابل دسترس کرده است. البته به نظر نمی‌رسد که ابزار تعریف شده‌ی یوتیوب برای جلوگیری از موارد نقض حق کپی رایت، در چنین مواردی کاربرد داشته باشد. این ابزار بیشتر هنگامی مطرح هستند که از یک ویدیو و یا فایل صوتی بدون اجازه از دارنده‌ی حق تکثیر آن، استفاده گردد. استفاده از یک دستگاه مانند گلکسی نوت 7 در بازی ویدیویی، به نظر نمی‌رسد مشمول این ابزار یوتیوب باشد.

خوشبختانه این ویدیو تنها یکی از چندین مواردی بود که در آن سامسونگ گلکسی نوت 7 در بازی GTA V به عنوان یک ماده‌ی منفجر کننده، مورد استفاده قرار می‌گرفت. حالا که کار از کار گذشته و چندین ویدیو در این باره وجود دارند، به نظر نمی‌رسد که برای شرکت سامسونگ ارزش داشته باشد تا به دنبال بلاک کردن تمام این کلیپ‌ها باشد. کمپانی کره‌ای در حال حاضر با مسائل بسیار مهم‌تری روبرو است و می‌بایست که با آن‌ها دست و پنجه نرم کند.

منبع Engadget
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها