شوخی دوباره با نام‌گذاری هات‌اسپات به نام گلکسی نوت 7 منجر به اخلال در یک پرواز دیگر شد!

ما متوجه هستیم که انتخاب نامی زیرکانه برای هات‌اسپات وای-فای گوشی هوشمندتان، می‌تواند گاهی اوقات بسیار خنده‌دار باشد، اما در عین حال، بعضی وقت‌ها ممکن است برای دیگران بسیار ناخوشایند جلوه کند. روز گذشته بود که به شما گزارش دادیم پروازی به خاطر شوخی یک مسافر از طریق نام‌گذاری هات‌اسپات وای-فای اسمارت فون خود به نام ”Galaxy Note 7“ و با تفکر بامزه بودن، لغو شده است.

بیشتر بخوانید:

متأسفانه به نظر می‌رسد که یک فرد دیگر، متوجه بامزه نبودن شوخی‌هایی از این دست نشده است و در یکی از پروازهای ایالات متحده آمریکا خطوط هوایی ویرجین (Virgin)، هات‌اسپات وای-فای دستگاه خود را با عنوان ”Galaxy Note 7“ نام‌گذاری کرده است. لوکاس ووجاکفسکی (Lucas Wojciechowski)، یک کاربر توییتر که در این پرواز حضور داشته است، توییتی را حاوی یک اسکرین‌شات با نام هات‌اسپات وای-فای مذکور در حساب کاربری خود منتشر ساخته است. زمانی که خدمه‌ی پرواز از این موضوع باخبر می‌شوند و خلبان را در جریان می‌گذارند، او تهدید می‌کند که در صورت عدم اقرار فرد مورد نظر، هواپیما را زودتر از موعد بر روی زمین خواهد نشاند.

توییت لوکاس ووجاکفسکی، 3 روز پیش (20 دسامبر 2016 – 30 آذرماه 95) با این توضیح و تصویر منتشر شده بود: «لپ‌تاپ خودم را باز کردم و متوجه یک هات‌سپات وای-فای به نام Galaxy Note 7 شدم.»

شوخی دوباره با نام‌گذاری هات‌اسپات به نام گلکسی نوت 7 منجر به اخلال در یک پرواز دیگر شد!

بر اساس گفته‌های آقای ووجاکفسکی، پس از مطلع شدن خدمه و خلبان پرواز از این موضوع، اعلانی در هواپیما پخش شد: «این یک شوخی نیست. می‌خواهیم چراغ‌ها را روشن کنیم (ساعت 11 شب) و کیف همه را تا پیدا کردن این گوشی بگردیم. این کاپیتان است که با شما صحبت می‌کند. به نظر می‌رسد که اگر کسی به زودی اعتراف به این کار نکند، مجبور خواهیم بود مسیر پرواز هواپیما را منحرف کنیم.»

سرانجام فرد شوخی کننده جلو می‌آید و به عمل خود اعتراف می‌کند و تأیید می‌کند که گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی نوت 7 در کار نبوده است. بر اساس گزارشی که توسط خبرگزاری BBC از این حادثه مخابره شده است، به نظر نمی‌رسد که اقداماتی علیه این مسافر صورت گرفته باشد.

منبع Ubergizmo
مطالب پیشنهادی
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رسول
رسول
6 سال قبل

سهم ایران از بازار تولید بیلیاردی گوشی چقدر است؟
ماساا…