37 درصد کاربران اپل به آیفون‌های چهار اینچی وفادار هستند

37 درصد کاربران اپل به آیفون‌های چهار اینچی وفادار هستند

زمان زیادی برای عرضه نسخه جدید آیفون‌های چهار اینچی باقی نمانده است و بر اساس آخرین شایعات این آیفون با نام 5se در بهار 2016 عرضه خواهد شد. به نظر می‌رسد که ظاهر این آیفون همانند آخرین پرچمدار اپل باشد هرچند که مشخص نیست که تکنولوژی لمس سه بعدی به فرزند کوچک اپل هم برسد یا خیر!

اما از همه اینها که بگذریم خیلی جالب است بدانید کاربران زیادی هستند که هنوز به خاطر چهار اینچی بودن، از آیفون‌های 5 اس به سمت آیفون‌های جدیدتر کوچ نکرده‌اند. شاید همین بزرگترین دلیلی بود برای آنکه اپل دوباره به سمت اسمارت‌فون های چهار اینچی بازگردد.

37 درصد کاربران اپل به آیفون‌های چهار اینچی وفادار هستند

بر اساس آخرین نظرسنجی‌های انجام گرفته توسط Mixpanel، نشان از یک لشکر عظیمی از هواداران اپل را می‌دهد که هنوز هم از آیفون‌های چهار اینچی استفاده می‌کنند. این داده‌ها نشان می‌دهند که بیش از 37 درصد کاربران اپل، دارای یک اسمارت فون می ‌اشند که حداقل تاریخ ساخت آن به سال 2013 بازمی‌گردد که این معنایی جز محبوبیت بالای تلفن‌های چهار اینچی آیفون نمی‌تواند داشته باشد. دو مدل آیفون 5 اس و آیفون 5 سی آخرین مدل‌های چهار اینچی اپل قبل از کوچ به صفحات نمایش 4.7 اینچی می باشند که بر اساس آمار، بیش از 18 درصد کل آیفون‌های موجود را به خود اختصاص داده اند که اگر به طور کلی خانواده آیفون 5 را در نظر بگیریم این آمار به بیش از 30 درصد خواهد رسید.

هرچند که ما هنوز هم به طور قطع نمی‌دانیم نام آیفون جدید چهار اینچی 5se، 6c و یا 7c خواهد بود، ولیکن در ذهنمان این نکته همواره خواهد بود که بیشترین سوددهی اپل از فروش آیفون 5s که یک مدل چهار اینچی بود شکل گرفته است.