آمار فروش فوق‌العاده‌ی شعله‌ افکن ایلان ماسک!

ظاهرا، بازار خوبی برای دستگاه‌های شعله‌افکن با برند شرکت “حفاری” (The Boring Company) تونل وجود دارد. این را به خاطر این می‌گوییم که شرکت حفاری (Boring) ایلان ماسک، تا به این لحظه، کمتر از یک روز بعد از شروع فروش آن، 7هزار دستگاه از آن را به فروش رسانده است.

این آمار را خود ایلان ماسک در حساب توییترش ارائه داده است، که یک‌شنبه و دوشنبه آمار فروش را توییت کرد. فقط 20هزار شعله‌افکن برای فروش وجود داشتند و در حال حاضر هم فقط 13هزار تا از آن باقیمانده است.

“7k”

  • ایلان ماسک، (Elonmusk@) – بیست و نه ژانویه

و قبل از آن‌که بپرسید، باید بگوییم که نمی‌دانیم! نمی‌دانیم که آیا شعله‌ افکن ایلان ماسک اصلا واقعی هست یا خیر؛ در ویدیوی منتشر شده توسط خود او، این دستگاه واقعی به نظر می‌رسد، ولی نمی‌دانیم که آیا خرید چنین دستگاهی قانونی است یا خیر.

هم‌چنین، ما نمی‌دانیم که زمانی که شما روی لینک سفارش این دستگاه کلیک کنید و 500 دلار علاوه بر مالیات بپردازید، دقیقا چه اتفاقی می‌افتد. کل این داستان شعله‌ افکن به نظر می‌رسد که یک شوخی بود که از حد گذشت، به مرحله‌ی غیرقابل بازگشت رسید و اکنون احتمالا به واقعیت پیوسته است. اما خب، داریم راجع به ایلان ماسک صحبت می‌کنیم؛ اگر او گفته است که تا به حال 7000 دستگاه فروخته است، پس حتما فروخته است!

حتی اگر شما به دنبال خریدن یک دستگاه از  شعله‌ افکن‌های “بورینگ” نیستید، باید واکنش‌ها به توییت‌های اخیر ماسک را حتما ببینید. چیزهای جالبی می‌یابید!

بعد از فروش کامل شعله‌افکن‌ها، چه اتفاقی برای شرکت بورینگ می‌افتد؟ ما جرات پیش‌بینی نداریم و اگر راستش را بخواهید، کمی نگران امنیتمان هستیم!

این ویدیو کلیپ را ایلان ماسک در صفحه‌ی اینستاگرام خودش منتشر کرده است:

“این کار را در منزل انجام ندهید. هم‌چنین موظف هستم که بگویم که شعله‌ افکن یک ایده‌ی مضحک و افتضاح بود!”

 

 

بیشتر بخوانید:

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها